Ana Sayfa Spor 7 Ekim 2018 81 Görüntüleme

Cocu’nun Memnun Olduğu 3 İsim Kovuldu

Fenerbahçenin Tecrübeli Teknik Direktörü Phillip Cocu’nun “Sizden çok memnunum. Çok iyisiniz.” dediği 3 yardımcı, 1 gün geçmeden kovuldu.

F.Bahçe’de Volkan Demirel, Aatif ve Dirar’ın kadro dışı kalması, teknik heyette ise Turgay Altay (Analist), Murat Öztürk (Kaleci antrenörü) ve Alper Aşçı’nın (Kondisyoner) görevine son verilmesi deprem etkisi yaratırken, alının kararlarla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

“DAHA AKTİF GÖREVLER VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM”

Aykut Kocaman’ın ekibinde yer alıp Başkan Ali Koç’un ricasıyla bu sezon da takımda kalan yardımcı hocaların performansından, teknik direktör Cocu’nun hayli memnun olduğu ve S.Trnava galibiyeti sonrasında, “Sizden çok memnunum. Çok iyisiniz. Bana yabancı bir ülkede çok destek oldunuz. Size daha farklı sorumluluklar, daha aktif görevler vermeyi düşünüyorum. Yarın bunları detaylı olarak Samandıra’da konuşalım” dediği öğrenildi.

“BÖYLE OLACAĞI BELLİYDİ”

Ancak bu konuşmaların üzerinden 24 saat geçmeden 3 teknik adamın işine son verildi.

Kararı duyan Aşçı, Öztürk ve Altay büyük şaşkınlık yaşadı. Daha sonra aralarında yaptıkları toplantıda ise, “Cocu’nun da haberi yokmuş. Böyle olacağı belliydi” yorumunu yaptıkları belirtildi.