BIGO GALA 2022 KONSERİ

BIGO GALA 2022 KONSERİ

BIGO GALA 2022 KONSERİ
BIGO GALA 2022 KONSERİ Hande
Bu içerik 877 kez okundu.
Reklam

BIGO GALA 2022 KONSERİ

BIGO 2022 Gala gecesi sevgili Özge Ulusoy sunuculuğunda, Gökhan Türkmen’in muhteşem şarkıları eşliğinde kutlandı! Peki bu heyecan dolu gecede neler oldu? Hemen kısaca göz atalım! Bu gecede BIGO LIVE 2022 GALA etkinliğinin en iyi aileleri ve yayıncıları kutlandı; yetenekli BIGO LIVE içerik yayıncılarına yer verildi. Gecede değerli konuk Gökhan Türkmen, şarkılarıyla dinleyicilerine bir müzik ziyafeti verdi ve en sevilen, desteklenilen BIGO yayıncılarının kutlama mesajlarını izlendi.

               Bu gecede değerli BIGO kullanıcılarına verilen büyük ödüllerden bahsedelim. Bildiğiniz gibi BIGO GALA 2022 tüm ihtişamıyla gerçekleştirildi ve etkinlik ödülleri en iyi yayıncı ve ailelere gönderildi. Tabi ki BIGO’nun sizin için hazırladığı ödüller burada bitmiyor. Bu akşama özel bir oylama yarışması düzenlendi. Bu yarışma sonucunda en çok oyu alan yayıncı ve aile lideri muazzam ödüller kazandı. Listede adı bulunan yayıncılarımızın ve ailelerimizin izleyenlere mesajlarını hep birlikte heyecanla izledik.

              

Bu yarışmaya BIGO’nun ve GALA’nın en başarılı 50 yayıncısı ve 50 ailesi katıldı. Kullanıcılar yarışmacı listesini inceledi ve favori yayıncılarına ve ailelerine oy göndererek destekledi! Oylama GALA 2022 gecesi süresince devam etti! En çok oy alan yayıncı son model bir iPhone 13 Pro kazandı, en çok oyu alan aile lideri ise 1000 dolar değerinde fasulye ödülü ve BIGO Dino yastıklarından 3 adet kazandı!

               BIGO’da birbirinden yetenekli içerik yayıncıları farklı kitlelere hitap etmeye devam ediyor ve bu yetenekli yayıncılardan GALA 2022 gecesinde yer alan performanslar geceye renk kattı! Başarılı bir söz ve enstrüman sanatçısı Mizrap Hüner (BIGO ID: mizraphuner) saz çalıp şarkı söylediği performansıyla kulaklarımızın pasını sildi. Ardından genç yeteneklerden oluşan dinamik KPOP dans performansıyla Chos7n grubu (BIGO ID: chos7n) tempoyu yükseltti. Bunu takip eden performans ise, kendine has tarzı ile kitleleri eğlendiren DJ Rikaya (BIGO ID DJrikaya) renkli DJ performansı ile büyüledi. 

             

  Peki etkinliğe adını veren BIGO GALA nedir? Hemen kısaca açıklayalım. Her sene yenisi düzenlenen BIGO GALA etkinliğinde ilk etapta bölgesel, yani Türkiye bölgesinden en iyi yayıncı ve aileler yarışıyor ve Türkiye’nin en iyi 3 yayıncısı ve ailesi belirleniyor. Ardından Küresel GALA etkinliğinde her bölgenin en iyi yayıncıları karşı karşıya geliyor ve dünyanın en iyi ailesi veya yayıncısı olmak için kıyasıya mücadele ediyorlar. BIGO 2022 GALA oylama etkinliğinde de yayıncılar ve ailelerin neredeyse tamamı 2022 BIGO GALA’da başarı elde edenlerden oluşuyor.

               Gece boyunca Özge Ulusoy’un Gökhan Türkmen’le olan keyifli sohbeti de ilgi çekiciydi. Gökhan Türkmen’i müzik kariyeriyle, aile hayatıyla, kendisi gibi müzik yetenekli yayıncılarına verdiği tavsiyeleriyle daha yakından tanımış olduk. Gökhan Türkmen’in bizler için hazırladığı repertuarını eşlik ederek dinledik. Özge Ulusoy sunuculuğunda, Gökhan Türkmen’in katılımıyla heyecanla beklenilen GALA gecesi renkli performanslar eşliğinde gerçekleşti ve GALA ödülleri sahiplerini buldu. GALA gecesinde BIGO’da bizlerle birlikte olan ve bu heyecanı paylaşan herkese teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin!

​​​​​​​

BIGO LIVE Hakkında

               2016 yılında Singapur’da kurulan BIGO LIVE, dünyada en hızlı büyüyen canlı yayın topluluklarından biri haline geldi. BIGO LIVE, şu an 150'den fazla ülkede yaklaşık 400 milyon kullanıcıya sahip. BIGO LIVE, kullanıcıların izleyicileri için günlük hayatlarından bir pencere açtığı, yeteneklerini sergilediği ve dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim kurduğu bir canlı yayın platformu olarak birçok ülkede kendi kategorisinde lider konumdadır.

               Topluluk kurallarının yapay zekâ (AI) ile belirlendiği ve denetlendiği BIGO LIVE, sahip olduğu geniş içerik çeşitliliği, uygulama içi oyunlar ve farklı etkinlikler ile Türkiye’de yaygın olarak kullanılmaktadır. BIGO LIVE Türkiye, her geçen gün artan izleyici kitlesi ve zengin canlı yayın daha genişliyor ve farklı içeriklerle karşımıza çıkıyor. Hatta öyle ki, evlere kapalı olduğumuz dönemde, sevilen şarkıcı İrem Derici, bir süre önce BIGO LIVE’da takipçileriyle buluştu ve hayranlarının sorularını yanıtladığı ve şarkı söylediği bir etkinlik gerçekleştirdi. Oldukça ilgi gören etkinliği 40 binden fazla kişinin izlediği kaydedildi.

               BIGO Live uygulamasını App Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı