Bir İçeriğin Özgünlüğü Nasıl Anlaşılır?

Bir İçeriğin Özgünlüğü Nasıl Anlaşılır?

Bir İçeriğin Özgünlüğü Nasıl Anlaşılır?
Bir İçeriğin Özgünlüğü Nasıl Anlaşılır? Hande
Reklam

Bir İçeriğin Özgünlüğü Nasıl Anlaşılır?

Makalelerin özgün olup olmadığının anlaşılmasına yardımcı olan programlara makale özgünlük testi veya makale intihal programı denilmektedir. Bu programlar vasıtasıyla makalelerinizi güvenle kontrol etme imkânı bulursunuz. Yapılacak küçük adımlar ile makalenizin kısa sürelerde analiz edilmesini sağlayabilir kesin sonuçları alabilirsiniz. Kopyala-yapıştır yaparak özgünlük bakımından taramak istediğiniz makalenizi, makale analiz bölmesine yapıştırdıktan sonra analiz et bölümüne tıklayarak analizi başlatabilirsiniz. Kısa süreler içerisinde makaleniz tüm internet ortamında taranarak sizlere makale içerisinde intihal olup olmadığı hakkında bilgiler sunulacaktır.

Özgünlük testini kullanırken tarama yapılacak alana 30 kelimeden daha uzun metinler yerleştirmeniz daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Ayrıca; tek seferde 1000 kelimelik bir makalenin taramasının gerçekleştirilmesine izin veren platform, günlük olarak 2000 kelimeye kadar ücretsiz makale tarama fırsatını da sizlere sunmaktadır.

İntihal Programı Makaleleri Kendi Sistemine Kaydeder mi?

Makale analizlerinde makalenin uzunluğu işlem süresinin uzunluğunu belirleyen bir kriter olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha kolay ve hızlı sonuçlar için sisteme üye olmanız önerilmektedir. Sisteme eklemiş olduğunuz makalenizin her cümlesi tek tek analizden geçirilerek özgün olup olmadığı kontrol edilecektir. İşlem sonucunda özgünlük oranını kolayca öğreneceksiniz. İntihal programı çalışırken hiçbir şekilde sisteme yüklemiş olduğunuz makalenizi kaydetmeyecektir. Yalnızca günlük ücretsiz kota sebebiyle makalenizin uzunluğu sisteme eklenmektedir. Günlük 2000 kelime ücretsiz kullanımınızı tamamlandıktan sonra ertesi gün için tekrar 2000 kelimeli bir ücretsiz kullanıma sahip olacaksınız.

 

Site: https://www.makaleozgunluktesti.com

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi