Kishu Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kishu Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kishu Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek
Kishu Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek Hande
Bu içerik 512 kez okundu.
Reklam

Kishu Inu ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kripto evreni uçsuz bucaksız ve genellikle kanunsuz bir yerdir, bu nedenle Kishu  ve VAV Token gibi kripto paraların kendi adınıza bir isim yapmanın zor olabileceği bir piyasada dalgalar yaratması şok edici gerçekten.

Çoğu zaman, yeni ve gelişmekte olan kripto para birimleri, beklenmedik bir düşüşe yol açabileceklerini umarak, lider kurullarda zaten önde gelen isimlerden ayrılmaya çalışmazlar.

 

Kishu Inu ve VAV Token Ne yaptı ?

 

Kendilerini insanların kripto para piyasasında sıklıkla karşılaştıkları 'ortak kripto'dan ayırmak için adımlar attılar ve sağlam anlaşmalar yaptılar.

Bu makale size Kishu ve VAV Token'ın neler sunabileceğini, onları bugün piyasadaki en benzersiz iki kripto para birimi yapan şeyin ne olduğunu ve neden onlarla birlikte olmak isteyebileceğinizi göstermeyi amaçlıyor…

 

VAV Token (VAV) Evreni

Bu listedeki en çekici kripto para birimi VAV Token. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan VAV Token, geçmişte Shiba Inu ve Floki Inu gibi jetonlarla gördüğümüz gibi yatırımcılarına binlerce kat getiri sağlama eğiliminde. Shiba Inu da sadece birkaç ayda %70.000’in üzerinde artış gösterdi.

VAV Token, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasa değeri ile ilk 20 kripto para biriminden biri olmayı hedefliyor ve Shiba Inu’ya kıyasla daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Çift para birimi dağıtım şeması, “VAV Nation” adlı büyük bir topluluk ve kripto para birimini elinde tutmanın statik ödülleri, VAV Token’ı oldukça avantajlı kılıyor.

Ayrıca VAV Token sahipleri, referans kodlarını diğer kişilere iletebilir ve satın alımlarının %10’unu ödül olarak alabilir. Yönlendirme kodu gönderebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

VAV Token, Mart 2022’de Uniswap ve PancakeSwap’ta piyasaya sürülecek. Yaratıcıları tarafından istikrarı ve uzun vadeli mülkiyeti teşvik etmek için iki yıl boyunca bu borsalarda 1 milyon dolarlık likidite kilitlenecek. VAV Token şu anda ön satışta ve bu, VAV Token satın almak için en iyi zaman gibi görünüyor.

 

Kishu Inu (KISHU) Evreni

Köpek meme kriptolarının uzun listesine ek olarak, Kishu Inu geçen yıl Nisan ayında oluşturuldu ve hedefini “gerçek amaçlı merkezi olmayan bir meme projesi” olarak tanımlıyor. Kishu Inu, 100 katrilyonluk bir arza ve neredeyse 7 milyon dolarlık bir ticaret sınırına sahiptir. Sağlıklı bir dağıtılmış ağ ve topluluk kullanımını desteklemek için her aktif kullanıcı işlemi için sahiplerin (yalnızca merkezi olmayan) cüzdanlarına %2 $KISHU ödülü verilir. Daha fazla para birimi kullanılırsa daha fazla ödül verilir. Likidite havuzu jetonları zaten yakıldı.

  • Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir…

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahramanmaraş'ta son durum
Kahramanmaraş'ta son durum
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları