ileri düzey teknoloji ile yaratıcı şekillendirme makineleri

ileri düzey teknoloji ile yaratıcı şekillendirme makineleri
ileri düzey teknoloji ile yaratıcı şekillendirme makineleri Tanitimweb
Bu içerik 134 kez okundu.
Reklam

Söve Makineleri günümüz teknolojisi ile hemen hemen aynı şekilde ilerlemektedir. Cnc makinesi fiyat performans olarak çok iyi performans sergiliyor diyebiliriz. Söve dış cephe yalıtım olarak geçen bu makineler. Yalıtım malzemeleri olarak kullanılır.

Strafor Kesme Makinesi strafor ve stropiyer blok kesimi yapan bu söve makinesi. Blok kesimi dışında 3d işleme de yapıyor olabilmektedir.

Cnc karıştırma makineleri en çok merak edilen makineler diye biliriz. Bu makineler akrilik tutkal yapıyor. Karıştırma makineleri günümüzde çok teknolojik kum, su vb. gibi maddeleri otomatik olarak kendisi hesaplayıp karıştırma işlemini yapıyor. Bu size hem zaman hem hız katıyor.

Cnc kaplama makinesi strafor üzerine akrilik tutkal veya harç kaplama yapıyor. Bu kaplamaları söve kaplama kalıpları ile yapabilir.

Cnc püskürtme makinesi günümüzde cnc karıştırma makinesi gibi ilgi odağı olmak durumunda. Cnc püskürtme makinesi tam otomatik püskürtme yapmaktadır. Bu püskürtmeler genellikle aynı kalınlıkta ve straforun düzenini bozmayacak şekilde püskürtür. 2 tabanca ile püskürtme işlemini gerçekleştirmektedir.

Cnc makineleri tezgâh ve tezgâh çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgâhları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harççı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc makina fiyatları tezgâh ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Ve yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

Full Sistem Makineleri

CNC STARFOR KESİM MAKİNESİ

3D DÖNER TABLA MODÜLÜ

SÖVE KAPLAMA MAKİNESİ

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ 1000 KG

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK        

EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ                         

EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI

OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ

KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ

STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!