Uludüz Medya'dan Büyük Ses Getirecek Proje

Uludüz Medya'dan Büyük Ses Getirecek Proje

Uludüz Medya'dan Büyük Ses Getirecek Proje
Uludüz Medya'dan Büyük Ses Getirecek Proje Hande
Bu içerik 224 kez okundu.
Reklam

Uludüz Medya'dan Büyük Ses Getirecek Proje

 

Uludüz Medya tarafından çekim aşamasında olan ‘’Gazi’nin Şarkıları’’ başlıklı Atatürk belgeselini çok yakında ekranlarımızda göreceğiz.

Uludüz Medya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Görkem Uludüz’den yeni bir proje daha geliyor. Görkem Uludüz’ün ve Türk halkının hassas noktası Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün belgesel filmi şu anda çekim aşamasının son döneminde diyebiliriz.

Yönetmenliğini Onur Ögden’in yaptığı Atatürk belgeseli, birinci ağız Atatürk’ün akrabası Selin Söğütlügil tarafından anlatılıyor. Bu tarz projelerde çok rastladığımız bir isim olmadığını da sözlerimize ekleyelim.

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Mert Baymak’ın canlandırdığı belgeselde Fikriye Hanımı ise Uludüz Medya’nın kadrosunda yer alan Aycan Balkan canlandırıyor.

Atatürk belgeselinin geniş oyuncu kadrosuna ek olarak Müjdat Gezen, Bedri Baykam, Nefise Karatay, Haluk Özenç, Metin Uca gibi popüler isimler de karşımıza çıkıyor.

Belgeselde, Atatürk’ün öz yeğeni Selin Söğütlügil tarafından kolay kolay karşımıza çıkmayan ve çoğumuzun bilmediği bilgiler, anılar, detaylar da anlatılıyor. Ve bu anlatımlar Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılar eşliğinde duygusallığına duygusallık katıyor.

Belgeselin konusuna gelirsek, Atatürk’ün kişiliği, özel hayatında olan tavırları ve sanat ve müziğe olan tutkusu filmde yer alıyor.

Gazi’nin Şarkıları belgesel filminin yapımcısı Görkem Uludüz’ün açıklaması ise şu şekilde oldu.

‘'Hayatım boyunca hiç bir çalışmamda bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Benim için adeta bir rüya gerçekleşiyor. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk hepimizin ortak değeridir. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte büyük bir emek harcıyoruz. Aynı şekilde başta sayın Selin Söğütlügil Hanımefendi olmak üzere, birbirinden değerli isimlerle böyle anlamlı bir çalışmada bir araya gelebilmenin bana kattığı mutluluk tarif edilemez. Çok yakında izleyicilerimiz ile buluşmaya hazırlanıyoruz ve çok heyecanlıyız.'’

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!