Barfetto Nedir ?

Barfetto Nedir ?

Barfetto Nedir ?
Barfetto Nedir ? Hande
Bu içerik 331 kez okundu.
Reklam

Barfetto Nedir ?

Biz Barfetto Ailesi olarak  ‘Çocuklarımız Ne Yiyor?’ sloganıyla başlattığımız hareketin sonucunda patili evcil çocuklarımız için perfetto bir barf mama geliştirdik.

Çiğ ve Pişmiş Beslenme Köpek Barf Mama ve Kedi Barf Mama siparişlerinizi www.barfetto.com web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Son zamanlarda patili çocuklarımızda çoğalan kanser ve eklem hastalıklarının baş sebebi kuru mamalardır. Birkaç dakikanızı ayırıp kuru mamaların yapılış videolarını izlerseniz neyden bahsettiğimizi anlayabilirsiniz. Yine de kısaca özetleyecek olursak eğer kuru mamalar; üzerlerine protein, vitamin, aromatik yağlar ve bunlardan ziyade son derece tehlikeli koruyucu maddeler püskürtülmüş tahıllardır. Patili çocuklarınız için son derece sağlıksızdır. 

Evcil patililerimiz için en değerli ve en iyi besleme şekli ‘Barf-Raw’ beslemedir. Güçlü Ar-Ge ekibimiz; gıda mühendislerinden ve veterinerlerden oluşmaktadır. Birlikte geliştirdiğimiz tüm BARFETTO mamamızın içeriğinde GINCO BİLOBA ÖZÜ - YUCCA ÖZÜ - DANA ETİ- TAVUK ETİ - KUZU ETİ - BALIK – BEYİN – CİĞER – DALAK – BÖBREK – DANA GIRTLAK – KUZU GIRTLAK –ORGANİK BROKOLİ – KIRMIZI HAVUÇ – YUMURTA KABUĞU – BALKABAĞI – ORGANİK ISPANAK – YEŞİL ELMA –KEREVİZ – KIRMIZI PANCAR – YABAN MERSİNİ – ARMUT – ORGANİK ZEYTİNYAĞI – ELMA SİRKESİ –BILDIRCIN YUMURTASI - TAVUK YUMURTASI – KETEN TOHUMU - ZERDEÇAL vardır. PRO içeriğimizde dana ve kuzu eti baskındır, MIXO içeriğimiz tüm bunların dışında tek tavuk içeren tavuklu mama 'dır ve tavuk baskındır, PAW seçeceğimizde ise Ciğer ve Yaban Mersini baskındır. Her birinin çocuklarımız için faydası sayılamayacak kadardır. Tamamen ketojenik, organik, doğal ve kokusuzdur. Koruyucu katlı maddeleri ve kanserojen madde içermez. Pişmiş ve çiğ olarak tercih edebileceğiniz minik köftlerin faydasını kullanmaya başladığınız ilk aydan fark edersiniz.

Barf Mama Faydaları

DOSTUMUZUN BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENİR-ENERJİ SEVİYESİ DENGELENİR-TÜYLERİ DAHA YUMUŞAK VE PARLAK BİR GÖRÜNÜM ALIR-ALERJİ SORUNLARI ORTADAN KALKAR-DİŞLERİ VE ÇENE YAPISI GÜÇLENİR-DIŞKI MİKTARI İLK PAKET KULLANIMINDA FARKEDİLİR DERECEDE AZALIR VE KOKUSU GİDER-KAS VE KEMİK YAPISI GÜÇLENİR-BEDENİ BİR SÜRE SONRA OLMASI GEREKEN KİLOYA KAVUŞUR-KAŞINTILAR YOK OLUR-NEFES KOKUSU TAZELENİR-ÇİĞNEME SÜRESİ ÇOĞALACAĞI İÇİN SİNDİRİM KOLAYLAŞIR VE SİNDİRİM SİSTEMİ GÜÇLENİR-YAŞLANMAYI GECİKTİRİR EKLEM İLTİHABI VE KİREÇLENME AZALIR-HAMİLE PATİLİLERDE BEBEKLERİ KORUR.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahramanmaraş'ta son durum
Kahramanmaraş'ta son durum
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları