Yaşam Koçu ve Stil Uzmanı Gizem Altıntaş

Yaşam Koçu ve Stil Uzmanı Gizem Altıntaş

Yaşam Koçu ve Stil Uzmanı Gizem Altıntaş
Yaşam Koçu ve Stil Uzmanı Gizem Altıntaş Hande
Bu içerik 164 kez okundu.
Reklam

Yaşam Koçu ve Stil Uzmanı Gizem Altıntaş

Moda dünyasında son dönemlerde kendinden sıklıkla söz ettiren Gizem Altıntaş kariyer basamaklarını oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Küçük yaşlardan itibaren moda konusundaki ilgisini fark eden ve bu konuda da hem eğitim hayatını hem de kariyer alanındaki durumunu bilerek hareket etmiştir. İlk olarak Bursa’dan İstanbul’a üniversite için gelmiş ve ekonomi bölümüne başlamıştır.
2010 yılında üniversite okurken Taylan Altıntaş ile hayatlarını birleştiren stil uzmanı, bu birliktelikten üç çocuk dünyaya getirmiştir. İlk çocuğu Tuğra 2011 yılında, Arhan 2015 yılında ve Alin 2018 yılında dünyaya gelmiştir.

Kariyer olarak da kendini geliştirmeye devam eden Gizem Altıntaş moda dünyası içinde oldukça fazla araştırma yapmıştır. Bu konuda International Fashion Academy Paris İstanbul’da stil danışmanlığı eğitimi almıştır. Bununla yetinmeyip bununla birlikte yine International Fashion Academy de trend takibi ve araştırma teknikleri eğitimini bitirmiştir. Bu sayede stil konusunda uzman olan ve sektöre hakim olan Gizem Altıntaş kariyerini de buna göre şekillendirmiştir. Moda konusunda oldukça iyi eğitimler alan ve bunu uygulayan Gizem Altıntaş aynı zamanda Başkent Üniversitesi yaşam koçluğu eğitimini bitirmiş ve yine aynı üniversite olan Başkent Üniversitesi Nlp teknikleri eğitimi alıp uzman olmuştur. Farklı dalları bir arada toplayan Gizem Altıntaş, bu bilgi birikiminin hem hayatta hem de kariyer anlamında ona oldukça faydalı olduğunu ve bu kadar başarılı olmasını bu farklı alanları harmanlamak olduğunu da dile getirmiştir. İlerideki hedefleri içinse öncelikle markasını dünyaca ünlü bir marka haline getirmek olduğunu dile getirmiş ve bunun akabinde markasını Avrupa ya da satmak için çabaladığını eklemiştir. Marka tasarımcılığı yanında stil danışmalığı olarak da oldukça güzel işler yapan Gizem Altıntaş bu konudaki hedefini için ise stil danışmanı olarak dünyaca ünlü isimlere stil danışmanlığı vermek olarak düşünmektedir. Bu konuda şu an için oldukça yoğun çalışan Gizem Altıntaş büyük ve kendine has bir marka yaratmıştır. Bu konuda oldukça şanslı olan ve eğitim hayatının bu kariyeri oluşturduğunu da sürekli olarak dile getirmektedir.

Kendine Has Bir Moda: Gigy by Gizem Altıntaş

Şu an için kendinden oldukça fazla söz ettiren markalardan biri olan Gigy by Gizem Altıntaş ve Gigy and co. Dünyaca standartlara hakim bir kadın giyim markasıdır. Marka ağırlıklı olarak Amerika ve Dubai de satış yapmaktadır. Kadın giyiminde öncü olan bu iki markanın sahibi olan Gizem Altıntaş aynı zamanda bu markalarına tasarımcısıdır. Aldığı eğitimler sayesinde oldukça kendine has tasarımları bulan markalarının popülerliği de gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle Türkiye’de markaları oldukça fazla kesime hitap etmektedir.  Markaların ilk oluşumuna bakarsak, Gigy By Gizem Altıntaş 2015 yılında kurulmuş bir giyim markasıdır. Günlük hayatta kullanılabilen parçalar haricinde özel sipariş üzerine de dikim yapabilen Gizem Altıntaş tüm Türkiye'nin tercih ettiği ürünleriyle gizemaltintas.com.tr olarak online satışa sunulmuştur. Kendi Ürettiği Ürünleri, Özenle Seçilmiş Tasarımlarını ve Koleksiyonlarını giyim ve aksesuar ürün gruplarını siz değerli müşterileriyle buluşturmaktadır.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı