Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz Nedir?
Soğuk Lipoliz Nedir? Hande
Reklam

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz bölgesel yağları dondurarak zayıflama yöntemidir. Soğuk Lipoliz kişinin herhangi birine ilaç kullanmasına gerek duymadan bölgesel olarak yağları dondurarak zayıflatma yöntemidir. On sekiz yaş grubu doldurmuş herkese uygulanabilir. Doğum sonrası kilolar da çok kullanılan bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Herkesin bedeni farklı biçimde ve metepolizma farklı çalışmaktadır. Bölgesel incelme sağlayan soğuk lipoliz tedavisi ilk olarak kişiye özel bir tedavi planı ile başlar. Hastaların bazılarında tek bir bölgeye soğutulur bazılarında ise birden fazla bölgede incelme yapılır.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Genellikle bir seans yeterli ölçüde incelme sağlanacak ve talep edilen görünüm elde edilebilir.

Bir Seans Kaç Dakika Sürer

Soğuk Lipoliz uygulama süresi bölge başına 45 dakika ile 1 saat aralığında değişiklik gösterir.

Soğuk Lipoliz Ne Zaman Sonuç Alırım?

Tedavi başladıktan sonra iki yada üç ay  içinde sonuç alınabilir.

Soğuk Lipoliz Güvenilir Mi?

Soğuk Lipoliz sayesinde bölgesel incelme konusunda başarılı sonuçlar elde edilir. Güvenilir bir tedavi yöntemi olan soğuk Lipoliz güvenilir ve etkili bir yöntem olması ile bilinir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2022

Bulunduğunuz bölgeye ve vücudunuzda uygulatmak istediğiniz bölgelere göre fiyatlandırmalar yapılır.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu dudakların daha büyük ve dolgun görünmesini amaçlayan bir kozmetik işlemdir.

Dudak Dolgusu ne Amaçla Yapılır?

Dudak yapısını şekillendirmek ya da dudaklara hacım kazandırmak maksadıyla yapılan, dudakların iç kısmı ve çevresi dudak dolgusu için dermal dolgu enjekte edilmesi işlemidir.

Hangi Durumlarda Dudak Dolgusu Uygulanır?

Dudak dolgusu dudakları ince çizgili kırışık ya da asimetrik olan kişilere istenilen dudak görünümü kazandırmak için uygulanır.

Yaşamanın etkisi ile ciltteki kolajen ve elastin doku ve asit miktarı azalmaya başlar. Bu eksikliği gidermek için dudak dolgusu yapılır. İşlemi hamilelere iltihaplı deri problemi olanlar ve uçuk problemi yaşayanlar için uygun değildir.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Estetik operasyonlar insanların farkı hazırlıklarını gidermek için uygulanır. Bundan dolayı da oldukça faydalı olduklarını söylemek mümkün olur.

Dudak Dolgusu Öncesi

Dudak dolgusu uygulama öncesinde genellikle anestezik lokal uyuşturucu etki gösteren kremler sürülür 15-20 dakika bekletilmesi ile dudal hissini azaltarak işlemi çok daha rahat bir hale getirir.

Dudak Dolgusu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Dudak dolgusu sonrasında ilk 1-2 saat içinde dudaklar çok fazla büzülmemedir. İlk 24 saat makyaj yapılmamalı ilk 3 gün boyunca yumuşak diyet yapılması gerekir.

Dolgusu Fiyatları 2022

Fiyatlar çoğunlukla enjekte edilen şırınga başı fiyatlandırılır. Dudak dolgusu uygulanırken maliyetler farklı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi