Soğuk Lipoliz Tedavisi

Soğuk Lipoliz Tedavisi

Soğuk Lipoliz Tedavisi
Soğuk Lipoliz Tedavisi Hande
Bu içerik 331 kez okundu.
Reklam

Soğuk Lipoliz Tedavisi

Soğuk lipoliz esnasında kullanılan Cryo Lipo cihazının amacı bölgesel zayıflamayı sağlamaktır. Yani soğuk lipoliz hizmeti bölgesel yağlardan kurtulmak için birebirdir. Dengeli beslenmenize ve düzenli spor yapmanıza rağmen kurtulamadığınız yağlar varsa soğuk lipoliz fiyatları araştırması yapabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Çoğu kişinin sandığının aksine soğuk lipoliz, zayıflamak amacıyla yapılmaz. Eğer zayıflamak için hiçbir girişimde bulunmadıysanız önce diyetisyene başvurmalısınız. Spor yapmanıza ve sağlıklı beslenmenize rağmen bölgesel yağlarınız duruyorsa tek seansla sorununuzu çözmek için soğuk lipoliz fiyatları araştırması yapabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Soğuk lipoliz basen, kol, bacak ve göbek gibi bölgesel yağların olduğu yerlere yapılır. İnsanlar çoğu zaman bölgesel zayıflama ve kilo verme kavramını aynı olarak düşünür. Oysaki bölgesel zayıflama, her türlü yöntemi denemenize rağmen giderilmeyen yağlardan kurtulmanız anlamına gelir. Kilo vermek ise spor ve beslenme açısından dikkat edilerek yapılabilen bir şeydir.

Soğuk Lipoliz Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipolizin tercih edilme sebeplerinden biri ise tek seansta gerçekleştirilmesidir. Hastanın durumuna uygun olacak şekilde 45 dakika veya 1 saat içerisinde bölgesel zayıflama işlemi tamamlanır. Alanında uzman kişilerle görüştüğünüz müddetçe başarılı sonuç elde etmeniz imkânsız değildir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Araştırma yaptığınız zaman soğuk lipoliz fiyatlarının değişken olduğunu fark edeceksiniz. Hizmetten faydalanmadan önce fiyat incelemesi yapmanız önemlidir. Fakat aynı zamanda soğuk lipoliz hizmetini sunacak kişinin başarısından da emin olmalısınız. Bu sebeple soğuk lipoliz fiyatları haricindeki kriterleri de göz önünde bulundurmaya özen gösterin.

Ulthera Nedir?

Göz, dudak ve ağız çevresinde, boyunda, yanaklarda meydana gelen kırışıklıklar için ulthera fiyatı araştırması yapılabilir. Ulthera halk arasında ameliyatsız yüz estetiği olarak bilinir. Yüz germe amacıyla yapılan bu işlemde transduver başlıkları kullanılır.

İnsanlar ulthera fiyatı araştırmasını kırışıklıklarını gidermek için yapabiliyor. Teknolojinin gelişmesi sayesinde artık sadece sarkma ve gevşeme için değil, kırışıklıklar için de ulthera hizmeti sunuluyor. Daha önce lazer tedavisi yaptırdıysanız ve yüzünüzde kızarıklık, soyulma gibi sorunlar yaşadıysanız çekiniyor olabilirsiniz. Fakat ultheranın böyle bir riski yoktur.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Ulthera yapacak doktor başlığı cildinize değdirdikten sonra cildinizin üstündeki ve altındaki dokuları monitörde yansıtır. Böylece işlem dokuların durumu gözlemlenerek gerçekleştirilir. Cilde verilen termal ısı sayesinde cildiniz olumlu etkilenir ve başarılı sonuç elde edilir. Dilerseniz siz de ulthera fiyatı araştırması yapabilirsiniz.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Ulthera işlemi uygulanırken cildinizin yüzeyi herhangi bir hasar almaz. Sarkma, gevşeme ve kırışıklık problemi yaşamanıza rağmen ameliyat yaptırmak istemiyorsanız ulthera hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle 40-65 yaş aralığındaki kişiler tarafından tercih edilse de daha genç kişilerin yaptırması mümkündür.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Diğer adı darbeli masaj olan g5 masajı, kendi adını taşıyan özel bir cihazla yapılır. Vücudunu sıkılaştırmak ve ödemlerinden kurtulmak isteyen kişiler gönül rahatlığıyla hizmetten faydalanabilir. Aynı zamanda kırışıklıkların giderilmesi için de etkili bir yöntemdir.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Adını sıkça duyuran g5 masajı genelde selülit gidermek için kullanılan bir yöntemdir. Masaj sayesinde kan akışınız hızlanır. Damarların açılması ve vücudun toplanması ise başka bir avantaj olarak söylenebilir. Genelde kalça, üst bacak ve basen bölgeleri için uygulanır.

G5 Masajı Fiyatları

Günümüz koşullarında g5 masajı hizmeti sunan estetik uzmanı sayısı giderek artış göstermiştir. Durum böyle olunca bütün uzmanların aynı fiyat aralıklarında hizmet sunduğunu söylemek çok zordur. Araştırma yaptığınız zaman bütçenize uygun g5 masajı yapma imkânınız vardır.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı