Göğüs Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs Estetiği Yöntemleri Nelerdir?
Göğüs Estetiği Yöntemleri Nelerdir? Hande
Bu içerik 379 kez okundu.
Reklam

Göğüs Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

 

Meme küçültme fiyatları açısından bakıldığında ülkemiz özellikle dünya genelindeki parametreler ile kıyaslandığında son derece makul bir düzeydedir. Meme büyültme, meme küçültme, meme dikleştirme gibi ameliyatlar sıklıkla kadınların yaptırdığı ameliyatların başında gelir. Kadınlar için anlam ifade eden organların başında gelen memelerin estetik duruşu adeta bir tür özgüven meselesi haline gelmiştir.

Meme Büyütme Estetiği

Meme büyütme operasyonları: genellikle memeler arasındaki büyüklük farkları ya da her iki memenin de küçük olması halinde başvurulan ameliyatlardır. Bu durum hasta için rahatsız edici bir hal aldığı durumlarda meme büyütme estetiği ameliyatları yaptırılabilir. Ameliyat süreci sonrası kazanacağınız estetik görünümün hayallerini kuran kadınlar için ideal bir ameliyat türüdür. Meme büyütme fiyatları hakkında bilgi almak için ilgili kliniği ziyaret etmelisiniz.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Meme büyültme ameliyatları genellikle memelerinin boyutlarından memnun kalmama ya da herhangi şekil ve ebat bozukluklarında tercih edilen bira ameliyat türüdür. Meme büyütme fiyatları genellikle uygun düzeydedir.  Emzirme ya da aşırı kilo kaybı ile sarkan memelerin toparlanması için protezle meme doldurulur.

Meme büyütme yöntemleri nelerdir?

Egzersiz, implant, yağ enjeksiyonu olmak üzere üç yöntemle yapılır. İmplant tedavisinde küçük damla şeklinde protezler takılır. Silikon ya da salin kullanılır. Yağ enjeksiyonu implant kadar kalıcı olmasa da yağ dokusu zengin maddeler enjekte edilir. Uygulanan yönteme göre de meme büyütme fiyatları belirlenmektedir.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Belirli ilaçlar ameliyat öncesi kullanılır. Ameliyattan önce meme röntgeni çektirilir. Ameliyat öncesinde sigara içme bırakılmalıdır. Aspirin, atienflamatuar ilaçlar ile birtakım bitkisel haplar almayı bırakın. Meme küçültme fiyatları açısından da yaptıracağınız klinikten öğrenebilirsiniz.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

İyi bir iyileşme sürecinden sonra ilk 7 gün ağır işlerden kaçınılmalıdır. Sonraki 10 gün boyunca kanamayı arttıran birtakım aspirin ve benzeri bitkisel vitamin tabletleri alınmaması gerekmektedir. Sonraki 2 hafta boyunca denize girmeyin. Ameliyat sonrası belirli muayene aralığında geri gelebilirsiniz. Meme küçültme fiyatları açısından bakıldığında uygun bir yöntem seçmeniz gerekir.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

İki farklı yöntemle yapılır. Ya fazla doku olan kesilir. Ya da küçük memelere sahip kimseler için de yağ enjeksiyonu yöntemi yapılır. Bu sayede memelerdeki asimetrik görünüm de giderilir. İlk olarak muayene yaptırılır.

 

Meme dokusunun başını ya da meme başının konumu kontrol edilir. Simülasyon yapılır. Mamografi yapılır. Gün kararlaştırılır. Bu aşamada yaptırılacak meme dikleştirme fiyatları hakkında bilgi almalısınız.

 

Meme dikleştirme ameliyatı genel anestezi ile yapılır. Meme başları planlanan bölgeye alınır. Meme dokusu şekillendirilir. 2 saat sürer. Sarkma derecesine göre de küçük ise silikon enjekte edilir. Ya da fazla olan doku alınır. Cilt tipine ve yapısına göre derideki fazlalık ve farklılık gösterilir. İlk bir aydan sonra tam anlamıyla oturacaktır. Meme dikleştirme fiyatları açısından herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamak adına fiyatı önceden özellikle konuşun.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Medikal zorunluluk olması haline göre değişkenlik gösterir. 18 yaşından sonra her kadın isteğe bağlı olarak yaptırılabilir. Sık kilo alıp veren, uzun süreli emziren, hamilelik sürecinde aşırı kilo alan kişiler için uygundur.

Meme dikleştirme operasyonları küçük izler bırakabilir. Bu izlerden rahatsız olmayacağınızı düşünüyorsanız bu operasyonları geçirmelisiniz. Ayrıntılı bilgi almak ve süreç yöntemim hakkında meme dikleştirme ameliyatı için bilgi alabilirsiniz. Meme dikleştirme fiyatları genellikle uygun fiyatlara yapılan cerrahi bir operasyondur.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı