Soğuk Lipoliz Yöntemleri

Soğuk Lipoliz Yöntemleri

Soğuk Lipoliz Yöntemleri
Soğuk Lipoliz Yöntemleri Hande
Bu içerik 342 kez okundu.
Reklam

Soğuk Lipoliz Yöntemleri

Ameliyat gerekmeden bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız soğuk lipoliz tam da aradığınız bir uygulamadır. Soğuk lipoliz sayesinde herhangi bir kesi atılmadan bölgesel yağlarınız giderilmiş olur. Günümüzde birçok kişi bu yöntem sayesinde hedeflediği görünüme sahip oluyor. Cerrahi işlem gerektirmeyen bu yöntem hakkında araştırma yaparak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Estetik operasyon niteliği taşıyan soğuk lipoliz birçok kişi tarafından tercih edilir ve oldukça popülerdir. Bu yöntemde ısı kullanarak bölgesel yağlar giderilir. Ameliyatsız bir şekilde yağların dondurulmasıyla giderildiği bu yöntemden bölgesel zayıflamayı isteyenler faydalanabilir. Yöntemin tercih edilme sebeplerinden birisiyse uygulama yapılan bölgenin etrafındaki dokulara zarar verilmemesidir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Günümüzde adını sıkça duyuran bölgesel zayıflama, kişinin sadece belirli bölgelerindeki yağlardan kurtulmak istemesidir. Bu durumda düzenli beslenerek bölgesel yağlarından kurtulamayan insanlar teknolojik gelişmelerden faydalanmak için hizmet alır. Çoğu müşteri kol, basen, göbek ve bacaklardaki yağlar için bölgesel zayıflamayı tercih eder.

Kimi insanlar çok kilolu olduğu için tüm vücudundaki yağlardan kurtulma ihtiyacı hissetse de bazıları bölgesel zayıflama yöntemlerine ihtiyaç duyuyor. Çünkü bu kişilerde sadece belirli bölgelerde fazla yağ vardır.

Herhangi bir işlem yaptırmadan bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız düzenli beslenmeyi deneyebilirsiniz. Bu işe yaramıyorsa son dönemlerde meydana gelen teknolojik gelişmelerden faydalanabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Basen bölgenizdeki yağlar için bölgesel zayıflama yöntemleri araştırıyorsanız mezoterapi işinize yarayacak bir yöntemdir. Bölgesel yağlardan kurtulmak için en çok tercih edilen yöntemler arasında soğuk lipoliz de vardır. Liposuction, BP serum, karboksiterapi ve ultrashape diğer bölgesel zayıflama yöntemleri olarak sayılabilir.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

Uzun zamandan beri insanlar çok hızlı kilo aldığı için sorunlar yaşar. Sorun yaşanan durumlardan biri de bölgesel yağlardır. Dengeli beslenmek ve spor yapmak bu konuda yardımcı olsa bile bölgesel yağlardan kurtulmak düşünüldüğü kadar kolay değildir. Bunun için alanında uzman kişilerden yardım almanız gerekebilir.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

İnsanların birçoğu kilo almak çok kolayken vermenin zorluğundan şikâyetçi oluyor. Özellikle bölgesel yağlardan kurtulmak düşünüldüğü kadar kolay bir şey değildir. Bu sebeple bölgesel zayıflama ihtiyacı duyan kişi sayısı artış gösterdikçe firmalar da sektörde yayılmaya başlamıştır. Fiyat aralıklarının değişken olmasının sebebi hizmet sunan firma sayısının artış göstermesidir.

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çok koyu tene sahip kişiler soğuk lipoliz yerine karbon peeling yaptırmayı tercih edebilir. Aynı kavram karşınıza lazer epilasyonda da çıkar. Karbon peeling sayesinde sıkılaştırma, gözeneklerin küçültülmesi, lekelerin giderilmesi ve cildin sıkılaştırılması işlemleri mümkündür. Temizlenen cildinizin üzerine karbon sıvı kaplanarak işleme başlanır.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Birçok uygulamada cilt yenilemesinin soyulma sonucunda oluştuğunu bilirsiniz. Fakat karbon peeling sayesinde ciltte herhangi bir soyulma yaşanmadan yenileme yapılır. Uygulamanın ardından cildinizdeki yağ ve nem oranının eşitlendiğini fark edeceksiniz. Cildinizde leke varsa uzmanlarla görüşerek karbon peeling yaptırmanız mümkündür.

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Cildinizin renk tonunu eşitlesin istiyorsanız karbon peeling hizmetinden yararlanabilirsiniz. İşlem uygulandıktan sonra cildinizde parlaklık oluşması da hizmetin tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Herhangi bir estetik uzmanla anlaşmadan önce araştırma yapmanız önemlidir. Böylece karbon peeling işlemi bilinçli bir şekilde uygulanır ve faydasını görürsünüz.

Karbon Peeling Fiyatları

Mezoterapi gibi bölgesel zayıflama yöntemlerinden yararlanacaksanız karbon peeling etkinin artırılması için tercih edilebilir. Ayrıca bu işlemi yaz aylarında yaptırmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra estetik uzmanlardan başarılı bulduğunuz biriyle anlaşabilirsiniz. Dilerseniz görüşme esnasında karbon peeling fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı