Göğüs Estetik Yöntemleri

Göğüs Estetik Yöntemleri

Göğüs Estetik Yöntemleri
Göğüs Estetik Yöntemleri Hande
Bu içerik 97 kez okundu.
Reklam

Göğüs Estetik Yöntemleri

Estetik meme büyütme fiyatları uygundur ve kullanım kolaylığı, tatmin edici sonuçları nedeniyle günümüzde en çok tercih edilen ameliyatların başında gelmektedir. Göğüs büyütme ameliyatı sonrasında göreceğiniz görüntünün beklentilerinizi karşılaması için cerrahınızla açık bir iletişim içinde olmanız çok önemlidir.

Meme büyütme ameliyatının çeşitli nedenleri olabilir. Bir memenin diğerinden küçük olması veya memelerin küçük olması kadınlarda özgüven sorunlarına neden olabilir. Uygun meme büyütme fiyatları hakkında bizimle iletişime geçerek kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Meme Büyütme Estetiği

Kişi bu durumdan endişe duyuyorsa plastik cerrahi bölümüne başvurarak muayene olması mantıklıdır. Ayrıca meme kanseri ameliyatından sonra meme büyütme ameliyatı yapılabilir. Günümüzde meme büyütme fiyatları son derece caziptir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Meme gelişim bozuklukları, küçük meme, meme asimetri şikâyetleri, doğuştan meme anormallikleri, sarkık memeler, meme deformitesi olan kadınlar meme büyütme için plastik cerrahi uzmanına giderler.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

İmplant tedavisi; implant şekilleri daha çok memenin anatomik yapısına benzer. Silikon veya salin (tuzlu su içeren sıvı) içerirler. Her iki durumda da kılıf silikondan yapılmıştır. Ancak iç tasarımı farklıdır. Doktorunuz yaşam tarzınıza, beklentilerinize ve istediğiniz görünüm ve dokuya göre size en uygun dolgu malzemesini önerecektir.

Yağ enjeksiyonu; yağ enjeksiyonu tekniği oldukça basit ve kısa süreli bir operasyondur. Ancak bu süre implant tedavisi kadar uzun değildir. Kilo değişimlerinden etkilenir ve bireyin kilosunu sabit tutması gerekir.

Meme Küçültme Kimlere Uygulanır?

Bir memenin daha büyük, diğerinin az gelişmiş olduğu asimetrik meme büyüklüğüne sahip olmak. Çok gelişmiş büyük göğüslere sahip olmak, memelerin yapısı ve büyüklüğü ile ilgili şikâyetler ve meme kanserine bağlı meme dokusu kaybı. Bunlar meme küçültme ameliyatının uygulanabildiği durumlardır. Ciddi herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan herkese yapılabilir ve meme küçültme fiyatları son derece makuldür. 

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Ameliyattan önce tüm hastalara meme ultrasonu ve mamografi çektirilir. Böylece memedeki kistleri bulmamıza ve çıkarılması gereken kistleri çıkarmamıza yardımcı olur. Ameliyattan sonra onları patolojiye gönderiyoruz ve ayrıca tehlikeli hastalık incelemeleri yapıyoruz.

Meme küçültme ameliyatınızdan 10 gün önce aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçları almayı bırakmalısınız. Şeker hastalığınız varsa, ameliyattan önce kan şekeri seviyenizi kontrol etmeniz önemlidir, böylece yaralarınızı iyileştirmekte zorluk çekmezsiniz. Meme küçültme ameliyatından 3 gün önce sigarayı bırakmalısınız ve ameliyattan sonra 3 hafta sigara içmemeniz önemlidir.

Hastalarımızın ameliyattan bir gece önce dezenfektan sabunla duş almalarını ve ameliyathaneye girmeden önce tüm takılarını çıkarmalarını, oje ve makyaj yapmamalarını rica ederiz. Meme küçültme sırasında ameliyattan 8 saat önce yeme ve içmeden kaçınmalısınız.

Bu süre zarfında size kan testleri yapılacak ve her şey yolundaysa, ameliyattan önce doğrudan koğuşta size bir sakinleştirici verilecektir. Bu sizi rahatlatır ve ameliyathaneye güvenle adım atmanızı sağlar. Ayrıca meme küçültme fiyatları her bütçeye uygundur.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Meme çok büyük değilse drenaj kullanılmaz. Ancak meme çok büyükse içinde kan ve sıvı birikmesi iyileşmeyi geciktireceğinden dren konulmalıdır. Hastanede kaldığınız süre boyunca drenler 1 gece açık kalacak, hastaneden çıktıktan sonra drenler çekilecek ve eve gönderileceksiniz. Ameliyattan 3 gün sonra duş alıp kontrole gelinir.

Kliniğimizde bandajlarınızı değiştiriyoruz. Bu süreden sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Hastalarımıza 3 hafta boyunca spor sutyeni takmalarını öneriyoruz. Ayrıca, meme küçültme fiyatları konusunda kapsamlı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Tıbbi olarak mastopeksi olarak bilinen meme dikleştirme ameliyatı temelde iki farklı yöntemle yapılır. Küçük göğüsler için deri altına silikon yerleştirilir ve büyük göğüsler için fazla meme dokusu alınarak memeye düz bir görünüm kazandırılır.

Ayrıca meme dikleştirme fiyatları caziptir ve göğüsler arasındaki asimetrik görünüm de ortadan kaldırılabilir. Tarama süreci, meme dikleştirme ameliyatı olmak isteyen kişinin doktora gitmesiyle başlar. Muayene sırasında insan meme dokusu ve meme ucunun pozisyonu kontrol edilir. Sapma derecesi belirlenir.

Kişi operasyon sırasında ne yapması gerektiği konusunda bilgilendirilir. Daha sonra kişiye nasıl bir görünüme sahip olmak istediği detaylı olarak sorulur. Bu noktada kişinin isteklerini doktora doğru bir şekilde iletmesi önemlidir.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Hamile kalmayı planlayan bireylerin meme dikleştirme ameliyatını bir süre ertelemeleri önerilir. Bu, memeye son şeklini verecek ve daha uygun hale getirecektir. Onun haricinde ciddi bir hastalığı bulunmayan herkeste güvenle uygulanabilir. Uygun fırsatla meme dikleştirme fiyatları için hemen iletişime geçin.

Meme Dikleştirme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Meme dikleştirmeden 3 saat sonra kişi yemek yiyip ayağa kalkabilir. Doktor aksini önermedikçe ameliyattan sonraki 2. gün duş alabilirsiniz. 3. gün hasta pansuman ve genel muayene için hastaneye çağrılır. Ayrıca:

  • Genel duruma göre bu günden sonra günlük aktivitelerine dönebilirsiniz.
  • İlk 3 hafta egzersiz yapılmaması önerilir. Bu süre zarfında göğsünüzü saran bir spor sutyeni giymelisiniz.
  • 3. haftadan itibaren kol ve göğüs hareketleri gerektirmeyen sporlar yapabilirsiniz.
  • Yaklaşık 3 ay sonra meme son şeklini alır.
  • Ameliyattan sonraki 3. ve 6. ayda kişi kontrol için hastaneye çağrılır.

En iyi meme dikleştirme fiyatları kliniğimizde sizleri bekliyor.

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı