Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti)
Burun Estetiği (Rinoplasti) Hande
Bu içerik 111 kez okundu.
Reklam

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Rinoplasti hakkında merak edilen en temel ayrıntılar arasında burun estetiği fiyatları yer alır. Bu uygulama fiyatları da estetik ve plastik merkezleri arasında değişkenlik gösterir.

Tıp alanında rinoplasti olarak da tanımlanan burun estetiği geçmişten günümüze dek yoğun bir şekilde uygulanan estetik bir işlemdir. Bu nedenle burun estetiği fiyatları inceledikten sonra bu işlemi estetik ve plastik cerrahisi üzerinden güvenle yaptırabilirsiniz. Rinoplasti bugün %100 garantili ve daha düşük yan etkiler üzerinden uygulanır. Böylece hasta konforu maksimum düzeyde sağlanır.

Burun estetiklerinin bugün daha kısa sürede uygulanması hastaların işlemden hemen sonrasında taburcu edilmesi demektir. 2022 yılında burun estetiği hızlı bir şekilde uygulandığından hastalar zaman kaybı yaşamazlar.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

İlk olarak burun estetiği fiyatları ekonomik bütçenize hitap etmesine özen göstermelisiniz. Rinoplastide ilk olarak burun yapısı muayene edilir. Burundaki biçim ve varsa işlev bozukluğu ele alınır. Sonrasında burun kenarından kesiler açılır ve buradan burun içerisine giriş yapılır. Hemen akabinde burun kemik veya kıkırdak dokusu törpülenerek buruna şekil verilir.

Kimlere Uygulanır?

Rinoplasti sadece burunda biçim ve işlev sorunu olanlara uygulanır. Bu nedenle burun estetiği yaptırılmadan önce bireylerde bu tip sorunların olmasına dikkat edilir. Rinoplasti kadın ve erkek herkese uygulanabilir.

Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Yukarıdaki durumlarda rinoplasti güvenle yaptırılabilir. Burun içinde et parçası olması durumunda da rinoplasti yaptırılabilir. Gebelik ve çocuk emzirme dönemlerinde burun estetiği fiyatları rinoplasti yaptırılmamalıdır.

Burun Estetiği Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Burun estetikleri öncesinde mutlaka bazı hususlara dikkat edilmelidir. İşlemden en az 1 gün öncesinde kaliteli uyku alınmalıdır. Burun spreyleri kullanılması durumunda bu gibi burun organını ilgilendiren tüm ilaçlara işlem tamamlanıncaya dek ara verilmelidir. Burun estetikleri öncesinde kullanılan tüm tıbbi ilaçlar hakkında da ilgili doktor bilgilendirilmelidir.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetiklerinden sonrasında da dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntılar söz konusudur. Ameliyattan sonrasında 2 veya 3 adet kaliteli ve yumuşak türünden yastık üzerinden kafanın yukarı yöne doğru kaldırılarak yatış pozisyonu belirlenmelidir.

Kafanın 45 dereceden fazla yan yöne doğru çevrilmemesine dikkat edilmelidir. Bu uygulamanın en az 14 gün boyunca devam ettirilmesine dikkat edilmelidir. Göz etrafına ve yanak bölgesine buz uygulaması konulmalıdır. Bu kapsamda rinoplasti sonrasında oluşan morluklar azaltılabilir.

Burun estetiklerinden sonrasında dikkat edilmesi gerekenler arasında ameliyattan 3 veya 4 günlük zaman dilimi içerisinde yatak istirahati yapılması fayda sunacaktır.

İşlemden en az 2 hafta boyunca herhangi egzersiz faaliyeti gerçekleştirilmemelidir. Pansumanlar ısıtılmadan yüz bölgesi detaylı bir şekilde yıkanmasında sakınca yoktur. İşlemden ortalama olarak 3 ila 4 gün sonrasında yüz bölgesinde ödem meydana gelmesi normaldir.

Bu süreç sonrasında ödemler genellikle etkisini kendiliğinden kaybeder. İşlemden sonrasında 30 gün boyunca herhangi bir ilaç kullanılmamalıdır. İlgili doktor tarafından verilen ilaçların düzenli olarak kullanılmasına özen gösterilmelidir. Uygulamadan sadece 48 saat sonrasında kaliteli lens kullanılmasında sakınca yoktur.

Burun Estetiği Fiyatları

Evinizin konforunda rinoplasti estetiği fiyatı hakkında daha şeffaf bir şekilde bilgi elde edebilirsiniz. Burun estetikleri fiyatları da diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi şehirlerarası da farklılık gösterir. Böylece diğer şehirlerimizden rinoplasti yaptırmanız sizlere daha pahalıya mal olabilir.

Burun estetikleri güncel fiyatlarına estetik ve plastik merkezi sitesinden bakabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden 7/24 kesintisiz bir şekilde rinoplasti erkenden randevu alabilirsiniz. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen rinoplasti sizlerin hayatını pozitif yönde değiştirebilir.

Böylece iş ve sosyal hayatta kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bugün uygulanan rinoplastiler geçmiş senelere oranla daha uzun süreli etkisini gösterir. Böylece uzun seneler boyunca yeniden rinoplasti yaptırmanız gerekmez. 2022 yılında bakmak istediğiniz burun estetiği fiyatları beklentilerinizi karşılar.

https://www.sapphirehealthclinic.com/tr/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı