Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı
Hydrafacial Cilt Bakımı Hande
Reklam

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cilt bakım ve yenileme işlemlerinde kullanılan hydrafacial yeni nesil bir uygulamadır. Cildi derinlemesine temizler, nemlendirir ve gerekli vitamin, mineral, antioksidan ve enzimleri cilde transfer eder.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Gençleşme ve yaşlanma karşıtı cilt bakım yöntemlerinden biri olan hydrafacial genişlemiş gözenekleri sıkılaştırarak cildi canlı ve ışıltılı yapar.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Avantajlı kullanımıyla hydrafacial her cilt tipine uygulanır ve ilk seanstan itibaren etkili sonuçlar ortaya koyar. İnce çizgileri, lekeleri, cilt tonu eşitsizliklerini ortadan kaldırır.

Baby face Beauty günümüzde kullanılan en yeni ve en etkili cilt bakım uygulamalarından biridir. İçeriğinde kullanılan zengin özler ve mineraller cildi etkili bir şekilde besleyerek nefes almasını sağlar. Leke, yara, akne izlerini başarılı bir şekilde ortadan kaldırılan bu cilt bakım uygulaması ile cilt yenileme ve gençleşme sağlanır.

Uzman kişiler gözetiminde hazırlanan vitamin ve mineraller lazer teknolojisi ile açılan mikro kanallar içerisine gönderilir. Bu karışımın cilt tarafından emilimi sağlandıktan sonra cilt nefes almaya başlar.

Dolayısıyla kusursuz ve bebeksi bir cilde sahip olmak isteyen tüm bay ve bayanlar bu yenilikçi teknoloji güvenilir bir şekilde kullanabilir. Baby face beauty cilt yenileme ile kalmaz, ciltte oluşan ince çizgileri, kırışıklıkları yok ederek bireylerin genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Baby Face Beauty Nedir?

İnsan cildi hassas bir yapıya sahip olduğu için cilde zarar vermeyen cilt bakım yöntemlerinin tercih edilmesi gerekir. Bu doğrultuda anestezi gerektirmeyen ve cildi içten dışa doğru besleyen baby face Beauty kullanılır. Cildin ihtiyaç duyduğu tüm içerikleri içerisinde barındıran baby face beauty cilt yenileme ve onarma işlemidir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby Face Beauty kişiyi aşamalar halinde uygulanır. Öncelikle cilt derinlemesine temizlenir ve lazer teknolojisi ile küçük mikro kanallar açılır. Açılan kanallar içerisine hazırlanan zengin özler ve vitaminler yedirilir. Cilt tarafından emilen bu içerikler cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Hareketsiz bir yaşam tarzı sürmek, sağlıksız beslenme ve kötü yaşam koşulları beraberinde kilo problemini ortaya çıkarır. Artan kilolar kişinin daha fazla hareketsiz kalmasına neden olur.

Bu doğrultuda etkili ve kalıcı sonuç elde etmek isteyen bireyler bölgesel incelme teknikleri ile sağlıklı ve şekilli bir vücuda sahip olurlar. Bölgesel incelme yöntemlerinin tercih edilmesinin en önemli nedeni ise diyet ve egzersiz programlarından istenilen başarılı neticelerin elde edilememiş olmasıdır.

Farklı yöntem ve tekniklerle uygulanan bölgesel incelme uygulaması kullanılan tekniğe bağlı olarak yağ hücrelerini parçalar ya da yağ hücrelerini sıvı hale getirerek ince kanüller aracılığı ile vücuttan uzaklaştırır. Bu nedenle her tekniğin kendine özgü bir uygulama yöntemi bulunur. Önemli olan kişinin ihtiyacı doğrultusunda en uygun yöntemi uygulamaktır.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel incelme yöntemleri kendi içerisinde 2 ayrı kategoriye ayrılır. Bu yöntemler içerisinde cerrahi müdahale gerektirmeyen kavitasyon, ultraShape, radyofrekans tedavisi gibi uygulamalar bulunur.

Daha kalıcı ve etkili sonuçlar elde etmek amacıyla bireyler cerrahi operasyon gerektiren bölgesel incelme yöntemlerini tercih eder. Çeşitli cihazlar ve ısı enerjisi ile sıvı hale getirilen yağ hücreleri vücuttan uzaklaştırılır. Liposuction, vaser liposuction, soğuk Lipoliz en yaygın kullanılan bölgesel incelme yöntemleridir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Her yıl güncellenen bölgesel incelme fiyatları tamamen kliniklerin belirlediği fiyat prosedürleri doğrultusunda hesaplanır. Bu nedenle fiyatları hakkında sabit bir ücret söylemek mümkün değildir. Bölgesel incelme fiyatları kişiye özel planlanan tekniğe göre hesaplanır.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 22 Eylül 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 21 Eylül 2023