Göz Kapağı Ameliyatı

Göz Kapağı Ameliyatı

Göz Kapağı Ameliyatı
Göz Kapağı Ameliyatı Hande
Bu içerik 147 kez okundu.
Reklam

Göz Kapağı Ameliyatı 

Göz kapağı ameliyatı alt ve üst göz kapaklarına uygulanan bir işlemdir. Bu işlemde sarkmış deri ve fazla kas dokusu çıkarılır. 

Göz Kapağı Ameliyatı Yöntemleri Nelerdir? 

Lokal anestezi altında ya da genel anestezi altında da Ankara göz kapağı ameliyatı  merkezimizde yapılabilir. İşlemin ne şekilde yapılacağına operasyon öncesi kontrol sırasında karar verilir. 

Göz Kapağı Ameliyatı Kimler Olabilir? 

Ankara göz kapağı ameliyatı için özel bir yaş sınırlaması yoktur. Fakat yine de yüz gelişiminin ve mental olgunlaşmanın henüz tamamlanmadığı 18 yaşından önce yapılması önerilmiyor.

Göz Kapağı Ameliyatı Öncesi 

Göz kapağı ameliyatı olmadan 2-3 hafta önce bazı ağrı kesiciler veya E vitamini gibi kan sulandırıcı ilaçların kullanımının bırakılması gerekir. 

Göz Kapağı Ameliyatı Nasıl Yapılır

Göz kapağı ameliyatı tam teşekküllü bir hastane ortamında uzman plastik cerrah tarafından genel anestezi ya da lokal anestezi altında uygulanan bir işlemdir. 

Göz Kapağı Ameliyatları Ne Kadar Sürer?

Göz kapağı ameliyatı farklı bir sorun olmadığı sürece genel olarak 1 ila 1,5 saat arasında tamamlanabilen bir işlemdir. Ameliyat sonrasında hızlı bir iyileşme süreci için sigara kullanımından kaçınılmalıdır. Öte yandan hastaların 3 ila 6 ay boyunca güneşten korunması gereklidir. 

Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatları 

Göz kapağı ameliyatı fiyatları işlemin uygulanacağı olduğu hastanenin fiyat politikasına bağlı olarak farklılık gösterir. Bu nedenle göz kapağı ameliyatı fiyatları ile ilgili hiçbir bilgi vermek mümkün değildir. Hastalar bu bilgiye hastaneden ya da hekimlerinden ulaşabilirler. 

Liposuction Nedir? 

Liposuction karın kalça uyluk ayak bilekleri bel ve göğüs kollar öncelikli olmak üzere vücudun tümüne uygulanabilen bir yağ yakma işlemidir.

Ankara liposuction  merkezimizde liposuction   işlemi ile kanüller yardımı ile yağlar bulundukları bölgede yapılır emilir ve cildin sıkılaşması sağlanır. 

Liposuction Yöntemleri Nelerdir? 

Ankara liposuction yöntemleri lazer liposuction klasik liposuction olarak uygulanan liposuction yapılacak olan yerinin belirlenmesinin ardından lazerleme işlemi yapılarak liposuction yağ aldırma ameliyatına başlanmış olunur. 

Liposuction Hangi Durumlarda Yapılır? 

Yapılan diyet ve egzersize rağmen bölgesel olarak kalan yağların ve hücrelerin alınmasında liposuction ameliyatı son derece etkilidir. Bu ameliyatın temel amacı ziyade yağ hücrelerinin alınması işlemidir. 

Meme Büyütme Nedir? 

Meme büyütme ameliyatı ufak boyutlu memelere hacim kazandırmak ve şekli düzgün olmayan memelere şekil vermek amacı ile yapılan bir cerrahi işlemdir. 

Meme Büyütme Operasyonu Nasıl Yapılır? 

Meme büyütme operasyonu ameliyathane şartlarında ve genel anestezi altında yapılan bir işlemdir. Bu ameliyat normal şartlarda bir ya daha bir buçuk saat içerisinde tamamlanır. 

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Meme büyütme yöntemlerinden birliği kişinin kendi vücut yağ dokusu ile gerçekleştirilen ameliyattır. Diğeri ise silikon protez ile yapılan Ankara meme büyütme merkezimizde yapılmaktadır. 

Meme Büyütme Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli 

Meme büyütme ameliyatı sonrasında hekimin gerekli görmesi halinde bir gece hastanede kalınması gereklidir. Hekimin reçete edeceği ilaçların düzenli bir şekilde kullanılması önem arz eder. 

Meme  Büyütme Estetiği Neden Yapılır? 

Meme büyütme estetiği mevcut memelerinin boyutundan memnun olmayan kişiler için yapılır. Ayrıca doğumsal anomali ya da meme kanseri sonrasında da yapılabilen bir operasyondur. 

Meme Büyütme Estetiği Kimler İçin Uygundur? 

Bu estetik operasyon 18 yaşını doldurmuş ve herhangi bir sağlık sorunu olmayan tüm bireyler için uygulanabilir. 

Meme Büyütme Ameliyatı İyileşme Süreci 

İyileşme sürecinde mutlaka hekimin vermiş olduğu ilaçlar düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca sigara  ve alkolden de bir süre uzak durulmalıdır. 

 

 

 

 

​​​​​

 

 

 

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı