Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?
Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım? Hande
Reklam

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

 

Sertleşme problemi gibi cinsel problemler yaşayan kişiler genellikle 40 yaş üstünde olduğu görülmektedir. Bu sebeple mutluluk çubuğu taktırmak istiyorum diyen kişiler olması oldukça normaldir. Mutluluk çubuğu olarak bildiğimiz penil protezler, sertleşme problemlerinin tedavisinde kullanılmaktadır. Penil protezler sayesinde cinsel ilişkide sertleşmenin olmasını ve sürdürülmesi kontrol altına alınacaktır. Tedavi edilmeyen cinsel problemler günden güne hem bireyde hem de partnerinde oldukça ciddi problemler meydana getirebilmektedir.

 

 Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum ve Nereden Başlamam Gerekiyor?

 

 Mutluluk çubuğu, öncelikle ilaç tedavisi olmak üzere pek çok tedavi ile arzulanan sonuçlar elde edilmektedir. Ya da bir diğer yandan farklı nedenlerle bu tedavi yöntemleri uygulanmadan yüksek memnuniyetle cerrahi tedavi uygulanabilmektedir. Farklı türlere sahip olan bu protezler temel olarak bakıldığında bükülebilir ve şişirebilir olarak iki çeşide ayrılır.

 

 Üroloji doktorlarına sertleşme problemleri ile giden kişilerin önce hangi tedavileri gördüklerine bakılmaktadır. Cinsel organların büyüklüğü, yaşı, vücut yapısı, önceden ameliyat yapılacak bölgeden operasyon yapılıp yapılmadığı incelenmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra bireyin bu yöntem için uygunluğuna karar verilmektedir. Tüm işlemlerden sonra uygun olma durumunda mutluluk çubuğu çeşidine karar verilmektedir.

 

 Tek Parçalı Bükülebilir Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır?

 

 Tek parçalı protezler esnek fakat yarı sert bir yapıya sahiptir. Bu çeşidin takılmasında genellikle penis başının alt kısmından başlayan teknik tercih edilmektedir. Cerrahlar öncelikle bu bölgeden ufak bir kesi yaparlar. Daha sonra penis içerisindeki süngerimsi yapıyı genişleterek protezi yerleştirmektedirler. Boyutu ölçülerek en uygun boyut belirlenmektedir. Ameliyattan sonra tek parçalı protezler kullanıcılarda sürekli bir sertlik durumunu meydana getirmektedir. Bu protezlerin esnekliği, kişilerin oldukları duruma göre kolaylıkla yön verebilmektedirler.

 

 Üç Parçalı Şişirilebilir Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır?

 

 Üç parçalı protezler, şişirilebilir silindir, rezervuar, pompa ve parçaları birbirine bağlayan özel tüpten oluşmaktadır. Tek parçalı protezlere göre daha karışık bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda daha karışık bir operasyon ile takılmaktadır. Üç parçalı protezler doğal ereksiyon durumu ve gelişmiş yapıları sebebiyle daha uygun protezlerdir. Şişirilebilir silindirler penis içerisine takılarak, rezervuar alt karın boşluğuna ve pompaysa testislere yerleştirilmektedir.

 

 Normal zamanda cinsel uyarıdan sonra penis içindeki kanla dolan yapının yerine konulan silindirlerdir. Kullanıcılar testislerde bulunan pompayı aktif hâle getirerek rezervuardan buraya gelen sıvıyla penis sertleşmeye başlamaktadır. Cinsel ilişkilerden sonra kişiler arzu ettikleri zaman tahliye pompasını aktif hâle getirerek sıvının tekrardan rezervuara geçmesini sağlamaktadır. Bundan sonra penis gevşek hâle gelmektedir. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi