Siyah Porselen Çeşitleri Nelerdir?

Siyah Porselen Çeşitleri Nelerdir?
Siyah Porselen Çeşitleri Nelerdir? Hande
Bu içerik 316 kez okundu.
Reklam

            Siyah Porselen Çeşitleri Nelerdir?

            Siyah porselen kullanarak yaşam alanınızda konfor ve kusursuzluğu ön plana çıkarmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken oldukça basit! İhtiyaçlarınıza cevap verecek bir alternatif olarak siyah porselen ayrıcalıklarından fayda sağlamayı denemelisiniz. MARMICERA olarak siyahın asaletine projelerinizde yer vermenize imkân tanıyoruz. Size sadece en kaliteli porselen arasından seçim yapmak kalıyor. Hazırsanız en çok tercih edilen siyah porselenlere bir göz atalım!

Nero Marquina Porselen

Doğal bir renk tonu ile yaşam alanınızda bambaşka bir alternatif sunmayı başaracak olan bu porselen çeşidini kesinlikle tercih etmelisiniz. Kalite, kusursuzluk ve çok daha fazlası anlamına gelen Nero Marquina Porselen size özel bir tasarıma ulaşmanızı da sağlıyor. Kalsit damarlara sahip yapısıyla herhangi bir özel seçime gerek kalmadan doğrudan uygulama fırsatları sunuyor. Üstelik simetrik yapısı da ortamın havasını değiştirecek bir seçenek olmasına imkân tanıyor. Tüm ihtişamıyla siyahın kalitesini hissettiren bu seçeneği tercih etmeye ne dersiniz?

Sahara Noir Porselen

Kendine has bir porselen çeşidi olarak dikkatleri çekmeyi başaracak olan Sahara Noir Porselen sayesinde projenize değer katacak bir yaklaşıma imkân sağlayabilirsiniz. Altın sarısı ve siyahın enfes bir buluşması anlamına gelen bu porselen ile dayanıklı ama bir o kadar da zarif bir alternatife sahip olabileceksiniz. Mutfak, banyo ve salon tasarımlarında kendinden söz ettirecek bir seçenek için bu porselen çeşidinden faydalanmalısınız.

Antique Brown Porselen

Siyah porselen olarak anılmasa da görselliğiyle siyahın bambaşka bir tonu olarak kabul edilen bu porselen sayesinde kusursuz projelere kapı aralamak mümkün. Porselenin berraklığını çok yansıtmayan ve daha çok mat bir yapıya sahip bu porselenle rüstik ve kült tasarımlarda farkı hissettirecek alternatiflere olanak sağlayabilirsiniz. Tek bir renkle sabit tasarımlar yerine rengin kendi içindeki değişimini hissetmeniz sizin adınıza hayli değerli olacak!

Birbirinden özel seçeneklerle porselen standartlarını bambaşka bir seviyeye taşıyan Marmicera sayesinde siz de ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Üstelik satın alacağınız her porselende kaliteyi fazlasıyla yakalamanın ayrıcalıklarını yaşayabileceksiniz. Siyah porselen yaşam alanınıza farklı bir dokunuş yapmanın şimdi tam zamanı!

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı