Neşeli Eller Derneği Başkanı Koray CUVELEK açıklamada. bulundu

Neşeli Eller Derneği Başkanı Koray CUVELEK açıklamada. bulundu
Neşeli Eller Derneği Başkanı Koray CUVELEK açıklamada. bulundu Hande
Reklam

Neşeli Eller Derneği Başkanı Koray CUVELEK yaptığı açıklamada, 21 Mayıs tarihinde Ümraniye’de muhteşem bir açılışla halkımız ve yardımseverlerle biraraya geldik.
Derneğimizin temel amacı başta Türkiye’de olmak üzere, Afrika, Asya, Uzak Doğu, Balkanlar’da mağdur ve muhtaç durumdaki insanlara yardımcı olmaya çalışmaktır. Neşeli Eller Derneği’nin Faaliyet alanı son derece geniştir. Sosyal yardım çalışmaları, eğitim ve sağlık hizmetleri veren yapıların inşası, insan hakları ihlallerinin duyurulması için basın yoluyla çalışmalar yapılması ve insan hakları ihlalleri görülen yerlerde bilinçlendirme çalışmaları yapılması vardır. İnsan hakları ihlalleri olan bölgeleri gündem olması içi gösterilen çabalar, faaliyetlerimiz arasında en önemli yeri tutanlardan biridir.

Savaşlar veya doğal afetler sonucunda mağdur duruma düşmüş birçok kişi dünyanın farklı yerlerinde yaşam savaşı vermektedir. Mülteci konumuna düşmüş, yaşadığı yerlerden uzakta kalmış birçok ihtiyaç sahibi bulunmaktadır. Bu kişileri hem maddi anlamda desteklemek, hem de insani yardıma ihtiyaç duyulan yerlerde kalıcı projeler inşa etmek amaçlarımız arasında bulunmaktadır.

www.neseliellerdernegi.com
YARDIM
BAĞIŞ
KURBAN

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı