MISS ANGEL OF TURKEY 2022 ALTIN SPONSORU İBRAHİM ARSLANTAŞ  KİMDİR?

MISS ANGEL OF TURKEY 2022 ALTIN SPONSORU İBRAHİM ARSLANTAŞ  KİMDİR?
MISS ANGEL OF TURKEY 2022 ALTIN SPONSORU İBRAHİM ARSLANTAŞ  KİMDİR? Hande
Bu içerik 495 kez okundu.
Reklam

MISS ANGEL OF TURKEY 2022 ALTIN SPONSORU İBRAHİM ARSLANTAŞ  KİMDİR?
Türkiye'nin en güzel kızı geçtiğimiz akşam gerçekleşen Miss Angel of Turkey 2022 yarışmasıyla belli oldu. Finale kalan 16 güzel arasından birinci Tuğba Erdoğan, İkinci Nur Sarı üçüncü Gökçe Şahin oldu. Mansiyon ödüllerini ise; Fotomodel Güzeli Selen Düzenli, Promising Egem Sümen, Catwalk ise Sıla Çınar aldı. Gecenin sunuculuğunu ünlü Miss Model of World Güzeli Cansu Taşkın ve ünlü Dj Santo Fuego üstlendi.

Bu özel gecenin elbette bir de Altın Sponsoru vardı, 4a Film Prodüksiyon Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Arslantaş. 

Miss Angel of Turkey 2022 Altın Sponsoru İbrahim Arslantaş kimdir?

İbrahim Arslantaş 8 Mayıs 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. İbrahim Arslantaş’ın doğum yeri İstanbul Bakırköy’dür. Üniversite eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından bilişim ve yazılım sektöründe iş hayatına başlamıştır. Ayrıca 4A Film Prodüksiyon, Arslantaş Teknoloji A.Ş, Cabrio Salıncak Bahçe Mobilyaları A.Ş, Gala Balo Salonları, Arslantaş Yazılım, Aktif Elektronik işletmeleri sahibi ve kurucusudur.

Kendi alanında kendini çok geliştirerek, emniyet, devlet kurumlarına sayısız iş ve proje yaparak kariyerinde önemli işlere imza atmıştır. Ardından farklı sektörler arayışında iken yapımcı kimliğini kendine özleştirerek, amacı tamamen geriye altında imzası olan güzel işler bırakmaktı. Yaptığı her işte en iyisini ortaya koymaya çalışan bir kişilik olarak, bu sektörde de Ankara’nın önemli iş insanları arasında yer almaktadır.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahramanmaraş'ta son durum
Kahramanmaraş'ta son durum
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları