Dijibiz Nasıl Kullanılır

Dijibiz Nasıl Kullanılır
Dijibiz Nasıl Kullanılır Hande
Reklam

Dijibiz Nasıl Kullanılır

Online olarak grafik tasarımı yapmanın en kolay ve en hızlı yolu olan Dijibiz’in nasıl kullanılacağı merak ediliyor. Aslında oldukça basit bir uygulama ve kolay bir tasarım imkanı sunan Dijibiz’e ilk yapılması gereken ana sayfadan üye olarak üyeliğin aktif edilmesidir. Dijital tasarımın öncüsü olan Dijibiz, online tasarım konusunda büyük fırsatlar sunarak dileyen herkesin tasarımcı olmasını sağlıyor. Grafik tasarımı konusunda daha önce tecrübesi olmayan, hiç tasarım yapmayanların da kolaylıkla tasarım yapmalarını sağlayan Dijibiz sisteminde çok sayıda hazır şablon desteği de sunuluyor.

Herhangi bir tasarım programına ihtiyaç duymadan photoshop ve corell gibi programları satın almadan da tasarım yapmanın özgürlüğünü sunan Dijibiz, hayalleriniz kadar muhteşem tasarımlar yapmanızı sağlıyor. İlk olarak Dijibiz internet sitesini açın ve ana sayfada yer alan üyelik ile ilgili birkaç bölümü doldurarak kısa sürede üye olabilirsiniz. Üyeliğinizin aktif edilmesi için mail adresinize gelen kodu tuşladıktan sonra yeniden Dijibiz ana sayfasına yönlendirileceksiniz ve aktif olarak artık sistemi kullanmaya hazırsınız. Dijibiz’e üye olduktan sonra grafik tasarım alanında dilediğiniz şekilde kartvizit, logo, afiş, davetiye, el ilanı, şirketleriniz için insert, sosyal medya içeriği, instagram ve facebook hikayesi ve daha aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Söz konusu Dijibiz tarafından üyelerine sunulan hazır tasarım şablonlarına istediğiniz fotoğraf ya da videoyu ekleyebilir ve dilediğiniz şekilde düzenleme ve tasarım yapabilirsiniz. Bilgisayar programları ile saatler ve hatta günler alan tasarımlarınızı Dijibiz’in kendin tasarla imkanlarıyla çok kısa sürede yapabilir, düzenlemeler ve değişiklikleri kaydedebilir ve isterseniz tasarımlarınızı baskıya gönderebilirsiniz. Öncelikle kitap, dergi gibi yazılı materyallerde ve kartvizit, davetiye, insert ve logo gibi görsellerde her zaman muhteşem sonuçlar alacaksınız. Ayrıca Dijibiz ile web sayfası tasarımı ve sosyal medya hikayeleri ve içerikleri de hazırlamanız mümkün. Hayallerinizin peşinden gitmek, dilediğiniz fotoğraf ya da görsele şekil vermek ve muhteşem tasarımlar yapmak için tasarlanan Dijibiz üyelerine ücretsiz eğitim olanağı da sunuyor. Dileyen herkes Dijibiz tasarım eğitimi videolarını da izleyebilir hayallerine çok daha fazlasını ekleyebilir. Kendin tasarla imkânlarından faydalanarak muhteşem tasarımlar yapmak, farklı, özgün ve birbirinden özel çalışmalara imza atmak için hemen Dijibiz’e ücretsiz üyelik yaptırın ve tasarıma başlayın.

 

 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 3 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 30 Eylül 2023 Cumartesi