BOL KOSTÜMLÜ KINA !

BOL KOSTÜMLÜ KINA !
BOL KOSTÜMLÜ KINA ! Hande
Reklam

BOL KOSTÜMLÜ KINA ! 
Oyuncu GÖZDE ALBAYRAK kına gecesini zirve yapanlardan oldu!

Ünlüler de popüler olan kına organizasyonlarına dahil olan isimlerden oldu. Kır kınası yapan oyuncu gecede tam 4 kostüm giyen oyuncu dikkatleri üzerine çekti. Güzel oyuncunun coşkulu geçen gecesinde kınasını ablası ÖZNUR MÜGE BOZKURT yaktı. Duygusal anlar yaşayan abla kardeş daha sonrasında şenlenerek karşılıklı kostüm şovlarıyla roman havası oynadı.

 

Tüm oyun havalarına ayak uydurabilen oyuncu “yerinde duramayan gelin” ilan edildi. Kınanın bir diğer güzel haberi ise GÖZDE ALBAYRAK eşi YASİN YILDIRIMA doğum günü süprizi yaptı özel günlerini aynı tarihe denk getirmeleri ise geceye ayrı bir renk kattı. Güzel oyuncuyu kına gecesine hazırlayan isimler belli oldu! Göztepe’de “THE NEST OF HAİR“in sahipleri olan Saç uzmanı ÖMER AKŞAHİN ve Makyöz SEÇİL BİÇER oldu.

Kendilerinin kuzen oldukları öğrenildi. Gecede kostümlü nedimeleri ve yakın arkadaşları çoşkuyla eğlendi. Gecenin sonunda “after party” kostümüyle oyuncuya eşlik eden İş adamı YASİN YILDIRIM’ında oldukça eğlenceli kareleri geldi. Bu geceye eşlik eden kameraman ekipleri ise ESRA KILIÇ ve EMRAH BİLİCİ oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı