PELAY GÜZELLİK AKADEMİ 2022 GOLD MOON AWARDS’TA!!!

PELAY GÜZELLİK AKADEMİ 2022 GOLD MOON AWARDS’TA!!!
PELAY GÜZELLİK AKADEMİ 2022 GOLD MOON AWARDS’TA!!! Hande
Bu içerik 199 kez okundu.
Reklam

          PELAY GÜZELLİK AKADEMİ 2022 GOLD MOON AWARDS’TA!!!

 

             Yılın En İyi Çıkış Yapan Güzellik Akademisi

             Gelişen ve ihtiyaç duyulan kozmetik döneminde attığı adımlarla ve yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren;  en iyilerin yer aldığı Gold Moon Awards ödül töreninde aday gösterilen PELAY GÜZELLİK AKADEMİ Yılın En İyi Çıkış Yapan Güzellik Akademisi seçildi.

             Sabri Özdemir Kimdir?

            1999 yılında Ankara’da güzellik salonlarının teknik hizmet vermek adına faaliyete başladı. Gelişen ve ihtiyaç duyulan talepler doğrultusunda iğneli epilasyon cihazı ve cilt bakım cihazları gibi ürünleri üreterek bugünki ürün yelpazesine ulaşıldı. Şuanda epilasyondan cilt bakımına, kalıcı makyajdan protez tırnağına kadar güzellik bakım sektöründe ithalatından imalatına teknik servisten eğitimine kadar tek çatı adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

         Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 4. Seviye ustalık seviyesine eş değer eğitimleri vermektedir. Ayrıca okullarında da işini seven , işine saygı duyan güzellik uzmanları yetiştirmenin devamınında da kendi iş yerlerini açmasında da 23 yıllık tecrübe iledanışmanlık hizmeti vermektedir. Hedefleri arasında 7’den 77’ye herkesin çantasında, odasında, iş yerinde CESA’ya ait kozmetik ürününü bulundurmasını ve kullanmasını sağlamaktadır. 

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahramanmaraş'ta son durum
Kahramanmaraş'ta son durum
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları
11 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları