Protez Tırnak

Protez Tırnak
Protez Tırnak Hande
Reklam

Protez Tırnak

Tırnak protez özellikle kadınlar arasında oldukça popüler bir hale geldi. Leman Demir ile kırılan tırnaklara artık son verebilirsiniz. Leman Demir Güzellik Salonu verdiği hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Yapmış olduğu protez tırnakların kalıcılığı ve sağlamlığı sayesinde kişilerin her seferinde yeniden tercihi haline geliyor. Yapılan tırnaklarınsa kullanım ömrünün oldukça ideal olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

 Protez tırnak yapma işlemi kadar çıkarma işlemi de profesyonellik gerekmektedir. Kişilerin evde tek başına tırnakları çıkartmaya çalışması tırnak tabakasına ciddi anlamda zarar vermektedir. Leman Demir Güzellik Salonu protez tırnak çıkarma işlemi konusunda da titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Yapılan işlemlerde her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasına dikkat edilmektedir.

Leman Demir Tırnak Modelleri

Takma tırnak ile protez tırnak kimi zaman birbirine çok fazla karıştırılırken kimi zamanda aynı işlem olduğu sanılabiliyor. Ancak iki işlem birbirinden tamamen farklı bir şekilde yapılmaktadır. Protez tırnak modelleri arasından da tercih yapılabilecek birçok seçenek bulunmaktadır. Bu yüzden herkes kendi zevkine uygun bir şekilde işlemini yaptırabilmektedir.

Protez tırnak modelleri için yapılan işlemler ortalama bir süre içinde tamamlanmaktadır. Protez tırnaklar ortalama olarak 21 gün kullanılabilmektedir. Tırnakların çıkarılma işlemleri de aynı şekilde güzellik salonu tarafından yapılmaktadır. Protez tırnakların çıkarılma zamanı geldiği zaman salonla iletişime geçerek randevu oluşturulması yeterli olacaktır. Çıkarma işlemi tırnağın yapılma işleminden daha kısa sürede bitmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı