Envato Elements Nedir?

Envato Elements Nedir?
Envato Elements Nedir? Hande
Reklam

Envato Elements Nedir?

Envato Elements, Envato pazar yerlerinin bir hizmetidir ve geniş bir dijital varlık koleksiyonunu içeren bir abonelik tabanlı platform sağlar. Bu dijital varlıklar arasında grafik tasarım öğeleri, web şablonları, video şablonları, ses dosyaları, fotoğraflar, yazı tipleri ve diğer kreatif içerikler bulunur. Envato Elements, yaratıcı profesyoneller, grafik tasarımcılar, web geliştiricileri, video yapımcıları ve diğer kreatif endüstri profesyonelleri için çeşitli kaynakları erişilebilir kılar.

Envato Elements Neler İçerir?

Envato Elements, yaratıcı projelerinizde kullanabileceğiniz çok sayıda öğe sunan bir kaynak sağlayıcısıdır. İşte Envato Elements içerisinde bulunan öğelerden bazıları.

  • Grafik Tasarım: Logo şablonları, afişler, broşürler, infografikler, vektör grafikler, illüstrasyonlar, grafik elementler ve daha fazlası.
  • Web ve Uygulama Tasarımı: Web şablonları, UI (kullanıcı arayüzü) öğeleri, mobil uygulama arayüz tasarımları, ikon setleri, arka planlar ve diğer web ve uygulama tasarım öğeleri.
  • Video ve Ses: Video şablonları, After Effects projeleri, stok videolar, ses efektleri, müzik dosyaları, podcast müzikleri ve daha fazlası.
  • Fotoğrafçılık: Stok fotoğraflar, portreler, manzara fotoğrafları, tematik koleksiyonlar ve diğer fotoğraf içerikleri.
  • 3D ve Çizim: 3D modeller, renderlar, çizimler, illüstrasyonlar ve diğer 3D içerikler.
    Yazı Tipleri: Farklı tarzlarda yazı tipleri ve fontlar.
  • Sunumlar ve Şablonlar: PowerPoint şablonları, Keynote şablonları, iş planları ve diğer sunum içerikleri. Eğitim ve Online Kurslar: Video eğitimler, online kurslar ve diğer eğitim materyalleri.

 

Envato Elements Lisansı
 

Envato Elements’in içindeki içeriklere erişmek için Envato Elements abonelik lisansı gerekmektedir. Envato Elements lisansı satın almak için Lisans Kovanı ideal bir tercih olacaktır.

 


 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 11 Ekim 2023
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı
Trabzon Nöbetçi Eczaneleri 10 Ekim 2023 Salı