Reklam
Reklam

STİL SAHİBİ ERKEKLER

Giyim, tarihten beri herkesin önem verdiği ve moda akımının değişimi ile birlikte kendini sürekli olarak güncelleyen bir olgudur

STİL SAHİBİ ERKEKLER
STİL SAHİBİ ERKEKLER Admin
Bu içerik 70 kez okundu.
Reklam

Giyim, tarihten beri herkesin önem verdiği ve moda akımının değişimi ile birlikte kendini sürekli olarak güncelleyen bir olgudur. Öyle ki her gireceğimiz ortama uygun bir şekilde giyinmeye özen göstermek durumundayız. Gerek TV programları, gerekse internet sitelerindeki öneriler ile birlikte hayatımıza daha çok dahil olmuş durumdadır. Günümüz de artık erkekler de giyim ve tarzlarına en az kadınlar kadar önem vermeye başlamıştır.

Herkesin dolabında bulunması gereken belli başlı klasik kıyafetler vardır. Özellikle beyler için bu kıyafet kesinlikle takım elbisedir. Bir toplantıda ya da aniden belirlenen bir organizasyonda, dolabınızdaki takım elbiseniz sizin kurtarıcınız olur. Fakat tarzınız ve şıklığınız ile adınızdan söz ettirmek istiyorsanız, küçük detaylar ile dahi olsa giyiminizde bir fark oluşturabilirsiniz. Örneğin bir gömleğin kol düğmeleri ile bu farkı yakalayabilirsiniz.

Günlük hayatta jean pantolon giymeyi sevdiğinizi biliyoruz. Ama artık çok daha rahat ve şık olmanızı sağlayan gabardin pantolonlar vazgeçilmeziniz olabilir. Kalıbı iyi bir şekilde oturtulmuş bir gabardin pantolonu hem günlük hem de özel organizasyonlarda farklı üst giyim kombinleri ile tercih edebilirsiniz.

Kumaş pantolon denince aklınıza klasik takım elbise altı geliyorsa çok yanılıyorsunuz. Değişik tarzda kalıplarda dikilmiş, yanlarında bulunan şerit detayı ile spor bir hava katılmış kumaş pantolonlara bir göz atmanızı şidddetle tavsiye ederiz. Erkek giyim modası ve kendi zevkiniz ile mutlaka bir kesişim noktası yakalayarak beğenilen bir stile sahip olacağınıza inanıyoruz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi