Reklam
Reklam

31 Mart'ta gelin bunları dersini toptan verelim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay mitinginde vatandaşlara hitap etti

31 Mart'ta gelin bunları dersini toptan verelim
31 Mart'ta gelin bunları dersini toptan verelim Admin
Bu içerik 74 kez okundu.
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay mitinginde vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amanos Tüneli'nin proje çalışmalarının devam ettiğini Hatay'ı birbine bağlayacaklarını söyledi

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları ise şöyle:

"CUMHUR İTTİFAKI BÜYÜK BİR ZAFER İLAN ETTİ"

Bugün parlamentoda Meclis Başkanlığı seçimi vardı. Prof. Dr. Mustafa Şentop Meclis Başkanı oldu. Kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Cumhur İttifakı büyük bir zafer elde ett. Şentop'a başarılar diliyorum. Bahçeli ile de görüştüm bu birlikteliğimizi rabbim bize Cumhur İttifakı olarak da nasip etsin. Sizin sevginize, muhabbetinize, hayır duanıza mazhar olmaktan gurur duyuyorum. Biz kapınızı sadece seçim zamanı çalanlardan değiliz. Hatay'ın yollarını seçimden seçime hatırlayanlardan değiliz. Hatay'da 16. il mitingimi gerçekleştiriyorum. Bu kardeşiniz sizler olmadan olmaz..

"2.5 MİLYON TAZMİNAT ÖDÜYOR"

Bu ülkeyi, bu milleti seviyoruz. Halkın arasında siyaset yapıyoruz. Ana muhalefet Ankara'da sıkışıp kalmışken biz Hatay'da 16. Mitingi yapıyoruz. Bunlar hala liste tartışması, toplantı toplantı üstüne yapıyor. CHP'nin ambleminden korkanlar; o amblemin çöp, çukur olduğunu çok iyi biliyor. İstanbul'daki adayları AK Parti'li belediyelerde kültür merkezi yok diyor. Sen herhalde uzayda yaşıyorsun. Terör örgütünün desteklediği bu parti kongrelerinde İstiklal Marşı'nı okumuyor. Bunlarla mı yürüyeceksiniz? Yalanları, iftiraları yüzünden bana 2.5 milyon tazminat ödüyor. Ben bunu Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağım."

Yaşadığımız onca sıkıntıya rağmen 100 günlük icraat programının yüzde 97'sini gerçekleştirdik. Önümüzdeki 5 yıl boyunca belediyelerde ne yapacağımızı manifestomuzda ilan ettik. Son 17 yılda Hatay'a 29 katrilyon yatırım yaptık. 25 bin seyircili Hatay Stadyumu'nu bu yıl tamamlıyoruz. Eski stadyumun yerine millet bahçesi yapıyoruz. Hatay'da 78 Ata yadigarı eseri restore ettik. Amanos Tüneli'nin proje çalışmaları devam ediyor. Hatay'ın iki yakasını birbirine bağlıyoruz.

ERDOĞAN KAYSERİ'DE VATANDAŞLARA SESLENDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'de vatandaşlara seslendi. Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları şöyle:

"Kayseri hizmetin anlamını çok iyi bilir. Kayseri eskiden kendisine hangi hizmetlerin getirildiğini, bizim hangi hizmetleri getirdiğimizi çok iyi bilir. Kayseri'ye 26 katrilyon lira tutarında yatırım yaptık.

Kayseri şehir hastanemiz 1607 yatak kapasiteli. Bay Kemal SSK'nın genel müdürü olduğu zaman bu hastanelerin durumu neydi? Sağlam girersin hasta çıkarsın. Şimdi durum öyle değil.

Şu anda beraber oldukları partinin eş başkanı 'Biz Kürdistan'da oylarımızı HDP'ye vereceğiz' diyor. Türkiye'de Kürdistan diye bir bölge var mı? Bu Bay Kemal bu açıklamayı yapanlarla nasıl oluyor da beraber gidiyor. Bu İYİ Parti bu ülkeyi bölmek isteyenlerle beraber yürüyor? 31 Mart'ta gelin bunları dersini toptan verelim.

Türkiye'de siyasi partiler eskiden koalisyonlar kurardı. Ama bunlar seçimden sonra kurulurdu. Bu konuda da devrim yaptık. Siyasetin mecrasını toptan değiştirerek ittifakları seçim öncesine aldık. Millet sandığa kimin kiminle gittiğini biliyor. MHP ile Cumhur İttifakı'nı kurduk. Şu anda bu CHP kiminle ittifak halinde? İstiklal Marşımızı söylemeyenlerle ittifak halinde. İYİ Parti de ne yazık ki bunlarla beraber. Kim kiminle beraber yürüyor bu önemli."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi