Reklam
Reklam

Dev Derbiye Yabancı Basının İlgi Yüksek Oldu

Ülke gündeminde önemli bir yer bulan Beşiktaş – Fenerbahçe derbisi hak ettiği ilgiyi yabansı basından da bulmaya devam ediyor

Dev Derbiye Yabancı Basının İlgi Yüksek Oldu
Dev Derbiye Yabancı Basının İlgi Yüksek Oldu Admin
Bu içerik 93 kez okundu.
Reklam

Ülke gündeminde önemli bir yer bulan Beşiktaş – Fenerbahçe derbisi hak ettiği ilgiyi yabansı basından da bulmaya devam ediyor. Hem içerde hem de dışarda merak uyandıran karşılaşmayı çok sayıda yabancı basın takip etti. Dış basından 10 basın mensubu mücadeleyi stattan izledi. Yaşanan büyük çekişmeyi yakından takip eden basın mensuplarının atacağı başlıklarda merak ediliyor. Superbetin ile yaşanan heyecan dünya tarafından yakından takip edilirken, ortaya koyulan futbolda ilgiyi hak ettiğini göstermiş oldu. İzleyen futbol severlerin ilgisini çeken karşılaşmada heyecan en üst düzeyde seyretti.

Japon Basınından Maça Yakın Markaj

Ara transfer döneminde Kagawa transferi ile tüm gözleri üzerine toplayan Beşiktaş, Japon basınının ilgisini çekmeyi de başardı. 8 basın mensubun maçı canlı olarak takip etmesi Kagawa faktörü ile de yakından açıklanabilir. Bu sahalara yabancı olmayan Japon basını geçtiğimiz haftalarda da Nagatomo için yine canlı olarak maçı takip etti. Oldukça heyecan verici bir süreç yaşanırken, bu anları yakından takip eden basın mensuplarının yazıları da merak edilenler arasına girdi. Superbetin Giriş ile ekranlara gelen karşılaşma son derece çekişmeli anlara sahne oldu. Zorluk derecesi yüksek maçın heyecanı tüm futbol severleri sardı.

Manşetlere Dev Derbi Damga Vurdu

Bu kadar yoğun basın mensubu ilgisinin karşılığı manşetlere yansıdı. Maçtaki hareketliliğinde çok olması ile beraber ortaya birçok hikâye çıktı. Bu anları okuyucuları ile buluşturan sadece Trük basın mensupları olmazken, dünya gündeminde kendisine önemli bir yer buldu. Superbetin Yeni Giriş kalitesi ile daha da büyüyen heyecan ilgi yarattı. Uzun yıllar boyunca konuşulmaya devam edecek bir karşılaşma ortaya çıktı. Maçın hikâyesi karşılıklı ve çok sayıda gelen goller olarak öne çıktı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi