Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_eraht3iku05ujfan0rokvkcp66, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Çağrı Şahin’i Tanıyor Musunuz?
Reklam
Reklam

Çağrı Şahin’i Tanıyor Musunuz?

2003 yılının Eylül ayında, İstanbul’da dünyaya gelen genç internet fenomeni Çağrı Şahin, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram bünyesinde oldukça büyük bir kitleye sahip

Çağrı Şahin’i Tanıyor Musunuz?
Çağrı Şahin’i Tanıyor Musunuz? Admin
Bu içerik 269 kez okundu.
Reklam


2003 yılının Eylül ayında, İstanbul’da dünyaya gelen genç internet fenomeni Çağrı Şahin, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram bünyesinde oldukça büyük bir kitleye sahip. Her yaz tatilinde ziyaret ettiği yeni yerlerde fotoğraf çektirip sonrasında bunları sosyal medyada paylaşan Çağrı Şahin, büyük bir ün kazandı. 21 Eylül tarihinde dünyaya gelmesi nedeniyle başak burcu olan fenomen isim, burcunun gerektirdiği her türlü karakteristik özelliği taşıyor ve burcunun güncel gidişatını devamlı takip ediyor.

Henüz 15 yaşında olan genç fenomen birçok spor dalıyla yakından ilgileniyor. İlgilendiği spor dalları ile alakalı fotoğraflar paylaşan Şahin, çok küçük yaştan beridir bu sporlarla ilgileniyor. En büyük tutkusu gezmek olan genç fenomenin en sevdiği ülke Amerika’dır. İngiltere ise ikinci sırada gelmektedir. Doğum yeri olan İstanbul hakkında birçok farklı yazıya ve fotoğraf dizisine imza atan genç isim, gezerken edindiği bilgileri kendi hesaplarından paylaşıyor. Off Road ve ATV turları ise ilgilendiği diğer ekstrem spor dalları. Farklı coğrafyalarda, farklı iklim şartlarında ATV turları yapan isim; bu işe büyük bir tutkuyla bağlı.

Binlerce insanın beğenisini toplayan fotoğraflar paylaşan Çağrı Şahin, lüks otomobillere de büyük ilgi duyuyor. Milyonlarca dolarlık araçlarla çektiği fotoğraflarla büyük ilgi topluyor. Kendisi kendi blog sitesinden gezi yazıları paylaşırken, güncel tatil planını yapmaktadır. Aynı zamanda eğitimini sürdürmektedir.

Kaynak:  http://cagrisahin.com/biyografi

Instagram: https://instagram.com/cagrisahin/

Çağrı Şahin Çağrı Şahin fotoğrafları Çağrı Şahin instagram Çağrı Şahin Kimdir?
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi