Reklam
Reklam

Kulüpler Birliğinden Çok Konuşulacak Bir Açıklama Daha Geldi

Fikret Orman ve Mustafa Cengiz ikilisinin bir araya gelmesinden sonra kulüpler birliğinden bir açıklama daha geldi

Kulüpler Birliğinden Çok Konuşulacak Bir Açıklama Daha Geldi
Kulüpler Birliğinden Çok Konuşulacak Bir Açıklama Daha Geldi Admin
Bu içerik 114 kez okundu.
Reklam

Fikret Orman ve Mustafa Cengiz ikilisinin bir araya gelmesinden sonra kulüpler birliğinden bir açıklama daha geldi. Açıklamada, "Kulüpler Birliğinin amacı hiçbir zaman ayrıştırıcı olmak değil aksine tüm paydaşları birleştirici bir rolle Türk futboluna ve marka değerine hizmet etmektir. Bu vesileyle dün Kulüpler Birliği toplantısı sonrası Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman ve Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz bir araya geldiler. Yapılan görüşmede Kulüpler Birliğinin açıklamasının Galatasaray Kulübünü hedef almadığı ve bu süreçte iletişim aksaklığı yaşandığı ifade edildi." İfadeleri yer aldı. Mobil Bahis Siteleri fırsatları sizinle olmaya devam ediyor

Açıklamada Hakemlere Bir Kez Daha Değinildi

Yapılan açıklamada hakemler hakkında bu kez şu sözler geldi: "Ligimizde pek çok karşılaşmada üst üste gerçekleşen ve çok sayıda kulübümüzü mağdur eden hakem hatalarına dikkati çekmek ve hatalı VAR uygulamalarında sistemin daha adil ve eşit işlemesi adına Kulüpler Birliği bünyesinde ortak hareket edilmesi yönünde fikir birliğine varıldı. Futbolumuzda uzun süreden beri arzu edilen sevgi, saygı, hoşgörü ve karşılıklı anlayışın sağlıklı bir şekilde tesis edilmesi ve hiçbir kulübe ayrıcalık tanınmaması ayrıca görüşülen ve üzerinde anlaşılan diğer hususlar oldu.” Sözleri dikkat çekici oldu. Futbol severler youwin giriş kalitesinden buluşmaya devam ediyor.

Açıklama Şu Şekilde Son Buldu

Yapılan açıklamada ise son olarak fikirlere değinildi: “Kamuoyunda oluşan yanlış algıların giderilmesi ve tüm paydaşların ortak menfaatinin göz önünde bulundurulduğu bir anlayışın hakim kılınmasının önemi vurgulandı. Ayrıca yapılan görüşmede Kulüpler Birliği tarafından hazırlanan Kulüp Lisans yönetmeliği ve diğer projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Başkanların yapıcı ve birleştirici tavrıyla gerçekleşen bu görüşmenin tüm taraflar için temiz bir sayfa açacağına inanıyoruz." Gelecek süreç yine dikkat çekici olacak. Forvetbet sayesinde hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi