Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_nr5egvl9k635rf360majk3v5v7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Esad güçleri, "İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi"nde
Reklam
Reklam

Esad güçleri, "İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi"nde

Esad rejimi ve İran destekli yabancı terörist gruplar, "İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi" sınırları içerisindeki bir sivil savunma merkezini topçu saldırısıyla hedef aldı

Esad güçleri,
Esad güçleri, Admin
Bu içerik 1111 kez okundu.
Reklam

Esad rejimi ve İran destekli yabancı terörist gruplar, "İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi" sınırları içerisindeki bir sivil savunma merkezini topçu saldırısıyla hedef aldı. Bir Sivil Savunma çalışanı hayatını kaybetti.

Rejim güçleri, "İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi" sınırları içerisindeki Morik ilçesinde sivil savunma (Beyaz Baretliler) merkezine topçu saldırısı düzenledi.

Saldırıda bir sivil savunma gönüllüsü yaşamını yitirdi, merkez ağır hasar alarak hizmet dışı kaldı.

Dün de Cisr eş Şuğur'da, muhaliflere ait uçak gözlemevinin Rusya'ya ait olduğunu bildirdiği savaş uçağının vurduğu bir sivil savunma merkezi ağır hasar almış, bir gönüllü yaşamını yitirmişti.

Esad rejimi ve destekçilerinin "İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi" içindeki sivil yerleşimlere bu yılın başından beri düzenlediği hava ve kara saldırılarında en az 117 sivil hayatını kaybetti, 342'den fazla sivil yaralandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi