Reklam
Reklam

PCA Yasal Uygunluk

Ülkemiz genelinde işletmelerin hizmet kalitelerini artırmak, düşük maliyet sağlamak, kalite yönetimini ve bilgi güvenliğini sağlamak, denetimlerin yasal uygunluğunun sağlanmasına önem verilir

PCA Yasal Uygunluk
PCA Yasal Uygunluk Admin
Bu içerik 1767 kez okundu.
Reklam


Ülkemiz genelinde işletmelerin hizmet kalitelerini artırmak, düşük maliyet sağlamak, kalite yönetimini ve bilgi güvenliğini sağlamak, denetimlerin yasal uygunluğunun sağlanmasına önem verilir. PCA firması hangi sektörde olursa olsun tüm işletmelere sistem belgelendirme, ürün belgelendirme ve muayene hizmetleri kapsamında tüm denetimleri yaparak ISO belgesi düzenliyor.

Bilginin Korunması

Ticarette var olabilmek için bilgi güvenliği her zaman önemlidir. ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetim sistemi belgelendirmesi işlemleri için firmanın hizmetlerinden satın alabilir, firmanızın denetlenmesini sağlayarak belgelendirme işlemlerini yaptırabilirsiniz. Yapılan denetimlerde kurumsal iç yapınızı denetlenerek bilgi güvenliğinin nasıl sağlanması gerektiği konusunda firmanızın tüm çalışanlarına eğitimler verilmekte, sistem yapınız denetlenerek, bilgi güvenliğinin sorunsuz şekilde sağlanması amaçlanmaktadır. Sürekli gelişen işletmelerde güvenlik açıkları oluşabileceğinden, bilgi güvenliği yönetim sistemi belgelendirmesi sayesinde bu açıkları kapatmanız daha kolay olacaktır.

Enerji Tasarrufu

Yaptıkları çalışmalarda enerji tüketimi yüksek olan kurumlardan enerji yönetim sistemi belgelendirmesini yapmaları istenmektedir. Firmanın sistem belgelendirme hizmetleri arasında ISO 50001 enerji yönetim sistemi belgelendirme hizmeti de bulunuyor. Bu denetleme ile dünya genelinde enerji tüketiminin minimum seviyeye indirilmesini sağlayacak tedbirlerin alınmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. İşletmelerin en büyük yükü olan enerji faturalarını en aza indirebilmek ve milli ekonomiye katkı sağlayabilmek için firma tarafından yasal uyumluluk göz önünde bulundurularak denetimler yapılıyor. Denetimler yaparak en iyi çözüm önerilerini oluşturuyor ve bu hizmetlerini tecrübeli kadrosu ile yapıyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!