Reklam
Reklam

Antalya’da ortak miting

Akşener’in ardından kürsüye çıkan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu özetle şunları kaydetti: “Bizim mücadelemiz Kuvayı Milliye mücadelesidir. Neden cehenneme döndürdüler bu ülkeyi. Hangi gerekçeyle bize her türlü iftira yapılıyor.

Antalya’da ortak miting
Antalya’da ortak miting Admin
Bu içerik 184 kez okundu.
Reklam

Akşener’in ardından kürsüye çıkan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu özetle şunları kaydetti:

“Bizim mücadelemiz Kuvayı Milliye mücadelesidir. Neden cehenneme döndürdüler bu ülkeyi. Hangi gerekçeyle bize her türlü iftira yapılıyor.

İNSANLARIN İNANCINI SİYASETE ALET ETMEYECEKSİN
Şimdi herkesi suçlamaya başladılar. Oturduğun koltuk cumhurbaşkanlığı koltuğu. İnsanların inancını siyasete alet etmeyeceksin. Sanıyor ki insanları kavga ettirirsen bu koltukta ömür boyunca otururum. Dinden imandan bahsediyorlar ama Yunus Emre’yi, Pir Sultan Abdal’ı, Dadaloğlu’nu bilmiyorlar.


‘BEDAVA DOMATESİ BİBERİ FAKİR FUKARAYA SATTILAR’

İşsizlik var, 1 milyon haneye para girmemesi ne demektir. Bir milyon hanede annenin çocuğunu yatağa aç yatırması ne demektir. Devletin bütün hazinesini damada teslim etmiş. Antalya’dan saygın iş insanları TIR’larla beş kuruş almadan yardım gönderdiler. Bedava aldıkları domatesi biberi fakir fukaraya parayla sattılar. Bu ahlak mı? İzmir belediyese ne yaptı 35 bin fakir ailenin kapısını çaldılar bedavaya dağıttılar. İşte insanlık budur. Biz insana saygılıyız. Kimsenin kimliğini yaşam tarzını siyasete alet etmeyiz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi