Reklam
Reklam

Hasta Yatağı İmal Ederken Dikkat Edilenler

Hasta yatakları yalnızca yatarak tedavi gören hastalar için özel olarak üretilmiş ve farklı özellik ve fonksiyonları ile hastaların tedavi sürecine olumlu katkılar sağlayan özel yatak çeşididir.

Hasta Yatağı İmal Ederken Dikkat Edilenler
Hasta Yatağı İmal Ederken Dikkat Edilenler reklam
Bu içerik 249 kez okundu.
Reklam

 

Hasta yatakları  yalnızca yatarak tedavi gören hastalar için özel olarak üretilmiş ve farklı  özellik ve fonksiyonları ile hastaların tedavi sürecine olumlu katkılar sağlayan  özel yatak çeşididir. Hasta yatakları hastane tipi ve ev tipi olmak üzere ikiye ayrılır. Tedavisi evde yatarak mümkün olan hastaların evlerinde hastane konforunu yaşaması için özel olarak üretilen hasta yatakları firmamız tarafından farklı çeşit ve özelliklerde üretimi yapılıyor. Hastaya özel olarak üretilen bu yatakları kaliteli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Dolayısı ile üretim aşamasında en ince ayrıntılarına dikkat etmek gerekir.

Sağlığa Zararsız Birinci Sınıf Malzemelerden Üretim Yapıyoruz

Hasta yatağı imalatında dikkat ettiğimiz unsurların başınsa sağlığa zarar vermeyen birinci sınıf kalitede malzemelerle imal edilmesidir. Bununla beraber tüm yatak modellerimize kanserojen  ve kimyasal madde içermeyen boya vs. malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede  siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı ve zararsız ürünler üretmenin gururunu yaşıyoruz. Ustalarımızı yatakları tasarlarken yanında hastaların ihtiyaç duyacağı serum takma yeri, etraflarına  güvenli bir yatış ve kalkarken destek olması için dayanıklı malzemeler ile korkuluk  yeri ekleyip, her kilodan hastaya uygun dayanıklı ve sağlam ürünler  imal etmeye çalışıyor. Hasta yatağı imal ederken dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise yatağı rahatlığıdır. Üretimden kullandığımız yatak ve hasta karyolası hem oldukça yumuşak hem de gün boyunca hava akışı sağlar. Bu sayede uzun süre yatan hastalar terlemez ve  konforlu bir şekilde kullanım sağlar.

Hasta Yatağının Motorlu Olmasını Amacı Nedir?

Hasta yatağı imalatı  satışı ve kiralama hizmetleri sunana kurumsal firmamız farkı tasarım ve fonksiyonlarda yatakları imal edip, kullanımınıza sunuyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan tüm yataklarımız hastalarınızın tedavi sürecinde hem hastanıza hem de hastaya büyük kolaylıklar sağlıyor. Etkili ve konforlu bir tedavi süreci için tasarladığımız hasta yataklarının büyük bir bölümü motorlu  ve çok fonksiyonlu modellerdir. Her biri motor sayısına göre farklı  fonksiyonlara  özelliğe sahiptir. Motorlu yatak modellerimizi motor sayesinde ayak ve baş kısmı yukarı ya da aşağı hareket edebilmektedir. Bu sayede hasta istediği zaman kumanda yardımı ile kendisi doğrulup, istediği zaman yatma pozisyonuna gelebilir. Oldukça kullanışlı hasta yatakları fiyatları için kurumsal firmamızla iletişime geçerek, bizden bilgi alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi