Reklam
Reklam

Yolda Kalmaya Son

Yoğun İstanbul trafiğinde başınıza gelmesini isteyeceğiniz en son olay aracınız ile yolda kalmaktır. Arabadan kaynaklı herhangi bir sebepten ötürü yolda kaldıysanız kurtarıcınız

Yolda Kalmaya Son
Yolda Kalmaya Son reklam
Bu içerik 262 kez okundu.
Reklam

 

Yoğun İstanbul trafiğinde başınıza gelmesini isteyeceğiniz en son olay aracınız ile yolda kalmaktır. Arabadan kaynaklı herhangi bir sebepten ötürü yolda kaldıysanız kurtarıcınız Ataşehir oto çekici olur. Kaldığınız yerden firmayı arayıp beklemeniz yeterlidir. Firma, 7 gün 24 saat sizlere hizmet veriyor. 0539 620 37 65 numaralı hattan günü her saati ulaşabilirsiniz. Siz aradıktan çok kısa bir süre sonra olduğunuz lokasyona ulaşım sağlıyorlar. Yerinde onarımı yapılabilecek bir sorun var ise uzman ekibi ile sorunu giderip yolcuğa devam ediyorsunuz. Yerinde onarım yapılamaması durumunda ise en yakında bulunan servis alanına ulaşımınızı sağlıyorlar. Firma, en ideal olan çözüm yollarını kullanıyor.

Uzman Destek ve Teknoloji Kullanımı

Ataşehir oto çekici, gelişen en son teknolojik yöntemler ile size yardım yardım ediyor. Araç takip sistemini kullanarak nerede kaldığınızı kısa bir süre içerisinde tespit ederek uzman yardım sağlıyorlar. Ataşehir çekici, size bir telefon kadar uzakta bulunuyor.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Hedefi

Firmanın kalite hedefi yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin bütün ihtiyaçlarını (elektrik, lastik, akü ve yakıt) karşılamaya çalışıyorlar. İstanbul’un neresinde yolda kalırsanız kalın, en hızlı bir şekilde farklı araçlarla size ulaşım sağlıyor. İstanbul’da bulunan birçok oto çekici firmaları arasında en güvenilir ve en hızlı hizmeti veren firma, uygun fiyatları ile göz dolduruyor. www.atasehirotocekici.net adresinden firmaya ulaşabilir ve hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi