Reklam
Reklam

Yabancılar İçin Danışmanlık Hizmeti

Yabancılar İçin Danışmanlık Hizmeti

Yabancılar İçin Danışmanlık Hizmeti
Yabancılar İçin Danışmanlık Hizmeti hande
Bu içerik 193 kez okundu.
Reklam

 

Türkiye son yıllarda ciddi oranlarda yurt dışından göç almaktadır. Ülkemize gelen yabancı kimlikteki vatandaşların çeşitli illerde istihdam edilebilmesi bazı hukuki şartlara bağlıdır. Yasalara uygun olarak düzenlenen çalışma izni sosyal haklar, sigorta ve benzeri ayrıcalıklar için profesyonel destek sağlayan arpdanismanlik.com, aktif olarak faaliyet gösteriyor. Hem kamu projelerinde hem de diğer pek çok projede personel olarak çalışmak isteyen yabancı uyruklu bireylerin bütün haklarını alabilmeleri için ne gerekiyorsa danışmanlık hizmeti veriyor.

Yabancı Yatırımcılara Danışmanlık

Sadece ülkemize gelip çalışmak isteyenler için değil uluslararası yatırımcılar için de yabancı danışmanlık hizmeti veren firma, Türkiye'de ki 81 ilde ayrı ayrı faaliyet gösteriyor. Ülkemiz özellikle yabancı yatırımcılar açısından oldukça cazip bir merkezdir. Yatırım amacıyla konut, proje, imar her ne olursa olsun hukuki anlamda yeterliliğe sahip firma, kusursuz danışmanlık hizmeti veriyor. Öncü, dinamik ve girişimci kadrosu ile Türkiye'nin lider çözüm ortağı olan firma, güçlü bir kimliğe sahiptir.

Yabancıların İşgücünü Koruyorlar

Türkiye’deki yabancı uyruklu bireylerin istihdama katkı sağlayabilmeleri için ihtiyaç duyulan iş gücü talebini ve kriterleri karşılayabilmeleri gerekiyor. Bunun için alanında uzman ve profesyonel ekibi ile hizmet veriyorlar. Özellikle kamusal projeler gibi birçok projede görev alıp çalışmak isteyen yabancı personellerin yasalar ve mevzuat çerçevesinde ikamet izinlerini, çalışma izinlerini, kanuni haklarını, ve vatandaşlık işlemlerini en doğru şekilde yönetiyorlar. Suiistimal edilmelere karşı yabancı danışmanlık hizmeti veren firma, kişilerin zaman ve işgücü kayıplarını da önlüyor. Doğru ve eksiksiz destek veren firma tecrübesi ile danışanlarından büyük taktir görüyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi