Reklam
Reklam

Tekne Kiralama İstanbul'da Oldukça Kolay

Şehrin adına her dilde şiirler yazılan ve her dönem dünya tarihinde kilit bir rol oynayan İstanbul, dünya üzerindeki en güzel şehirlerden birisidir.

Tekne Kiralama İstanbul'da Oldukça Kolay
Tekne Kiralama İstanbul'da Oldukça Kolay hande
Bu içerik 203 kez okundu.
Reklam

 

 
Şehrin adına her dilde şiirler yazılan ve her dönem dünya tarihinde kilit bir rol oynayan İstanbul, dünya üzerindeki en güzel şehirlerden birisidir. Dünya'nın en eski kentlerinden birisi olan İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık şehri olmasının yanı sıra, en önde gelen turizm merkezlerinden de birisidir. İstanbul gerek tabiatı gerekse doğasıyla dillere desten bir güzelliğe sahiptir. Oldukça çok sayıda kültürel mirası bünyesinde barındıran büyük şehirde, gezilecek birçok farklı yer mevcuttur. Topkapı Sarayı'ndan Kız Kulesine, Yere Batan Sarnıcı'ndan Yıldız Sarayı'na kadar birçok eşsiz güzelliğe sahip olan İstanbul'da, deniz turizmi de bir o kadar canlıdır. İstanbul'u bir başka açıdan keşfedebileceğiniz ve eşsiz güzelliklere daha yakında bakabileceğiniz Tekne Kiralama İstanbul hizmetlerinde, denize olan hemen hemen her bölgesinden erişim sağlayabilirsiniz.
 
Adı efsanelerle anılan Kız Kulesi'ne karşı çayınızı yudumlayabileceğiniz, gerek yalnız gerekse eş ve dostlarınızla faydalanabileceğiniz bu hizmet ile İstanbul'un gereksiz kalabalığından uzaklaşabilir, organizasyonlarınızı farklı bir platformda gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun olarak tekne seçimi yapabilir, dilerseniz kiralama öncesinde tekneyi inceleyebilirsiniz. Tekne Kiralama İstanbul hizmetini, 2001 yılından bu yana ülkemizde gezi turları üzerinden hizmet veren Uluçay Yatçılık'tan alıyorsunuz. Alanında uzman bir firma olan Uluçay, bünyesinde her kapasiteye ve zevke uygun tekne barındırmaktadır.
 
Bütçenize uygun fiyatlar üzerinden seçim yapabileceğiniz kiralama hizmetlerinizi, www.teknekiralama.com.tr web adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu site üzerinden tekne hakkında ve organizasyonlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. İsteklerinize bağlı olarak yemekli veya yemeksiz olarak faydalanabileceğiniz Tekne Kiralama İstanbul hizmetlerinde, personel temini de yapabilirsiniz. Özel günlerinizi daha da anlamlandırabileceğiniz, okul veya iş gezisi düzenleyebileceğiniz bu teknelerde, sizlere firmanın sağlamış olduğu kaptan ve personeller yardımcı olmaktadır.

Tekne Kiralama İstanbul'da Neler Yapılabilir?

Farklı şekillerde birçok organizasyon düzenleyebileceğiniz tekne kiralama ile gerek eş ve arkadaşlarınızı gerekse misafirlerinizi özel hissettirebilirsiniz. Standart yer ve mekanların yanı sıra daha otantik ve daha eğlenceli organizasyonlar düzenleyebileceğiniz teknelerde, misafirlerinize hoş bir gün geçirtebilirsiniz. Tekne kiralama hizmetini saatlik veya günlük olarak gerçekleştirebilirsiniz. Tekne Kiralama ile:
 
 • Okul ve İş gezileri
 
 • Doğum günü veya Sünnet organizasyonları
 
 • Yılbaşı, Davet veya Parti organizasyonları
 
 • Kına veya Nişan organizasyonları
 
 • Düğün ve Toplantı organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.
 
Kişi sayınıza ve seçmiş olduğunuz lükse uygun olarak tekne seçimi yapabileceğiniz bu hizmetlerde, kendinizi özel hissedebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz teknelerde, gereksinim duyduğunuz her imkandan faydalanabilir, lüks bir hizmete uygun fiyat üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Adalar Tekne Turu da yapabileceğiniz organizasyonlarınızda, denize de girebilirsiniz.

Adalar Tekne Turu ile İstanbul'a Farklı Bir Açıdan Bakın

İstanbul bünyesinde 9 adet irili ufaklı ada bulundurmaktadır. Bazılarında yaşam sürdürülebilen bu adalar, başlıca:
 
 • Heybeliada
 
 • Burgazada
 
 • Kınalıada
 
 • Sedefadası
 
 • Yassıada
 
 • Sivriada
 
 • Büyükada
 
 • Kaşık Adası
 
 • Tavşan Adası olarak karşınıza çıkmaktadır.
 
Bu adalar arasında en büyük olan Büyükada'dır. Büyükada'yı ise Heybeliada takip etmektedir. Yerleşim bulunan Kınalıada ve Sedef adası bulunmakta, diğer adalarda insanlar yaşamamaktadır. İstanbul'un kalabalığından uzaklaşabileceğiniz Adalar Tekne Turu ile kafa dinleyebilir, huzura kavuşabilirsiniz. İstanbul'un en muhteşem ayrıntılarından olan adalara, yaz veya kış fark etmeksizin her mevsim ulaşım sağlayabilirsiniz. Unutulmaz bir çiçek ve deniz kokusunu içinize çekebileceğiniz bu turlarda, kendinize geleceksiniz.
 
Binlerce yıllık tarihi ile karşınıza çıkan İstanbul'da, bu manzarayı keşfetmeden İstanbul'u gezdim demeyin. Unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz Adalar Tekne Turu ile sevdiklerinize ve misafirlerinize özel bir gün yaşatabilirsiniz. Kusursuz bir ambians'a erişebileceğiniz bu turlarda, yemekli veya yemeksiz organizasyonlar düzenleyebilir, mevsimin uygun olması halinde denize girebilirsiniz.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi