Reklam
Reklam

Eskişehir ceza Avukatı

Ceza davaları, hukukta en fazla karşılaşılan dava türleridir. Tüm hukuki davalarda olduğu gibi ceza davalarında da deneyimli bir avukat büyük önem taşımaktadır.

Eskişehir ceza Avukatı
Eskişehir ceza Avukatı hande
Bu içerik 110 kez okundu.
Reklam

 

Ceza davaları, hukukta en fazla karşılaşılan dava türleridir. Tüm hukuki davalarda olduğu gibi ceza davalarında da deneyimli bir avukat büyük önem taşımaktadır. Zira ceza davaları, kişinin hapis cezası almasıyla sonuçlanabilecek davalardır. Bu noktada teknik eksiklik ciddi bir soruna sebep verebilmektedir. Eskişehir'de bu konuda deneyimli bir avukat ihtiyacı olanlara, http://www.cerenkerey.av.tr/eskisehir-ceza-avukati/ danışanlarına, Eskişehir ceza avukatı olarak nitelikli bir hizmet veriyor. Av. Ceren Kerey, müvekkili için tüm teknik detayları eksiksiz olarak yerine getiriyor.

Ceza Davaları Hangileridir?

Ceza davaları, oldukça kapsamlıdır. Hayata karşı işlenen suçlar bu kapsama girerken, cinsel suçlar da ceza davaları kapsamındadır. Ayrıca, kasten veya taksirle adam yaralama suçları bu kapsamdadır.

- Tehdit şantaj gibi suçlar

- Konut dokunulmazlığını ihlal

- Hakaret

- Haberleşme gizliliğinin ihlali

- Hırsızlık, gasp

- Resmi belgede yapılan sahtecilik

- Fuhuş ve kumar gibi suçlar

Tüm bu suçlar, ceza davaları kapsamına girmektedir. Bu konuda deneyimli olan ceza avukat Eskişehir müvekkilinin isnat edilen suçta bir dahli olup olmadığını tespit eder. İster sanık, ister şikayetçi olsun en iyi şekilde hizmet sağlanmaktadır. Ceza davaları, Sulh Ceza Mahkemeleri, Asliye Mahkemeleri, Ağır Ceza Mahkemeleri'nde görülür.

Ceza Davaları İçin Deneyimli Avukat

İnsanların hayatlarını derinden etkileyebilecek olan ceza davaları için deneyimli bir avukat son derece önemlidir. Bu nedenle, Eskişehir ceza avukatları arasında öne çıkan, Av. Ceren Kerey, müvekkilini en iyi şekilde temsil etmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi