Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_jumpc8ch8lq07dricbeq6rovd7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Klima Çok Gürültü Çalışıyor? Sesi Nasıl Düşürülür?
Reklam
Reklam

Klima Çok Gürültü Çalışıyor? Sesi Nasıl Düşürülür?

Klima modellerinde özellikle “tıkırt” ve “çatırtı” olarak nitelendirilebilecek şekildeki çalışma seslerinin görülmesi en sık karşılaşılan durumlardan birisidir.

Klima Çok Gürültü Çalışıyor? Sesi Nasıl Düşürülür?
Klima Çok Gürültü Çalışıyor? Sesi Nasıl Düşürülür? reklam
Bu içerik 213 kez okundu.
Reklam

 

Klima modellerinde özellikle “tıkırt” ve “çatırtı” olarak nitelendirilebilecek şekildeki çalışma seslerinin görülmesi en sık karşılaşılan durumlardan birisidir. Bu tip klima çalışma sesleri olağan bir durum olduğu gibi şiddetinin ve sıklığının artış göstermesi, kullanıcıya klimada ciddi bir arıza olduğuna dair işaret veriyor olabilir. Bununla birlikte klimanın çalışması sırasında çok yüksek şiddette çalışma sesi oluşturması da özellikle küçük mekanlarda oldukça rahatsız edici bir boyuta gelebilmektedir. Bu tip durumlarda klimalardaki sorunların çözümünün sağlanabilmesi için profesyonel Mitsubishi Klima Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Alanında uzman teknisyenleri ile bölge genelinde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan klima servis firması ile klimalarda gürültülü çalışma şikayetlerinden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilmek mümkündür.

Sürekli gelişmeye devam eden klima teknolojisini yakından takip eden ve servis altyapısına entegrasyonunu tüm gelişmeler için başarılı bir şekilde gerçekleştiren Fujitsu Klima Servisi merkezinin 7 gün 24 saat kesintisiz olarak faaliyet göstermekte olan çağrı merkezi aracılığı ile klimanın çok gürültülü çalışması konusunda bildirim oluşturulabilmektedir. Yapılan bu bildirimlerde bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bekletilen tam donanımlı mobil servis araçlarından en yakın lokasyonda olan adrese yönlendirilmektedir. Böylelikle uzun süreler servis aracının gelmesini beklemek ile uğraşmak zorunda kalmadan, dünya standartlarında servis hizmetlerine hızla ulaşılabilmektedir.

Klimalarda gürültülü çalışma teknik bir arızadan kaynaklı ise uzman teknisyenler tarafından arızalı olan parça hızla tespit edilerek, gerekli olan onarım veya parça değişim işlemleri yerinde tüketici onayı ile anında gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında günümüzde klimanın filtreleri ve hava kanallarında meydana gelen tıkanıklıklar gibi genellikle periyodik klima bakımı yaptırılmamasına bağlı olarak ortaya çıkan gürültülü çalışma sorunları içinde klima bakımı hassas şekilde uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Eğer klimadaki gürültülü çalışmaya neden olan teknik bir aksamda ortaya çıkan arızalanma ise parça değişimi uygulanmaktadır. Bu parça değişimleri de Demirdöküm Kombi Klima Servisi merkezi uzman teknisyenleri tarafından kaliteli hizmet standartları kapsamında sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak, gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde klimada değişen parçadan kaynaklı kısa süre içerisinde yeniden arıza oluşmaması sağlanıyor. Üstelik bunun içinde 1 yıllık garanti desteği ile güvenilir bir klima servis hizmetleri, bölge genelinde tüketicilere sunuluyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi