Reklam
Reklam

Bilinmeyen Numarayı Bulma

Cep telefonuna gelen bazı aramalar telefon rehberinde kayıtlı olmayabilir. Bu numaraları bulmak isteyen kişiler için artık internette bir site hizmet veriyor.

Bilinmeyen Numarayı Bulma
Bilinmeyen Numarayı Bulma reklam
Bu içerik 192 kez okundu.
Reklam

 

Cep telefonuna gelen bazı aramalar telefon rehberinde kayıtlı olmayabilir. Bu numaraları bulmak isteyen kişiler için artık internette bir site hizmet veriyor. Siteye giriş yapıldığında anında telefon sorgulama işlemi yapılarak arayan numaranın kime ait olduğu hakkında bilgi alınabiliyor. Cep telefonuna gelen cevapsız çağrı veya aramalardan sonra numaranın kimin telefonu olduğunu bulmak için www.nerenintelefonu.com adresi anında işlem yapıyor. Bu sitede numara bulmak için siteye üye olmaya veya siteye üyelik işlemi yaptırmaya gerek kalmıyor. Anında siteye bağlanılıyor ve sorgulama işlemi kısa sürede sonuçlanıyor.

Cep Numarası Kimin?

Telefonunuza sizin bilmediğiniz bir numaradan arama geldi ve aramanıza rağmen cevap vermiyorsa no sorgulama için siteden hemen hizmet alabilirsiniz. Numaranın kime ait olduğunu öğrenerek sizi hangi amaçla aradığı hakkında bilgi sahibi olabilir bu sayede istemediğiniz bir kişi ile görüşme yapmak veya mesajlaşmak zorunda kalmazsınız.

Bu Numara Kime Ait

Siteye giriş yaparak karşınıza gelen ekrana sahibini merak etmiş olduğunuz numarayı yazarak arama butonuna bastığınızda anında sizi arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Site son derece kapsamlı olarak tasarlanmış ve sadece telefon numarası sorgulama işlemi yapmıyor. Sitede bazı telefon numaraları yüzünden mağdur olmuş olan kişilerin yorum ve görüşlerine de yer veriliyor. Dolandırıcı, telefon sapığı veya farklı amaçla kendilerini arayan numaraları sitenin alt bölümünde paylaşan kullanıcılar, bu numaralar hakkında bir nevi önlem alınmasını da sağlıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi