Reklam
Reklam

Alternatif hediye seçeneği “ahşap saat modelleri”

Sevdiklerinize alacağınız alternatif ve özel bir hediye arıyorsanız, ahşap saat modellerine ne dersiniz? Ahşap saat modelleri (ve genel olarak ahşap mobilyalar) satın almanın pek çok avantajı var. Her şeyden önce, bunlar doğal ürünler – yani çevreye bir zarar vermiyorlar.

Alternatif hediye seçeneği “ahşap saat modelleri”
Alternatif hediye seçeneği “ahşap saat modelleri” reklam
Bu içerik 339 kez okundu.
Reklam

Alternatif hediye seçeneği “ahşap saat modelleri”

Sevdiklerinize alacağınız alternatif ve özel bir hediye arıyorsanız, ahşap saat modellerine ne dersiniz? Ahşap saat modelleri (ve genel olarak ahşap mobilyalar) satın almanın pek çok avantajı var. Her şeyden önce, bunlar doğal ürünler – yani çevreye bir zarar vermiyorlar. Küresel ısınma veya çevre kirliliğine neden olmuyorlar. Bizzat kendileri doğal bir malzeme: Doğadan gelip, yine doğaya dönüyorlar. Ayrıca, ahşap saat modelleri çok farklı ve değişik tasarımlara sahip olabiliyor. Aklınıza tek parça kütükten kesilmiş kaba bir görüntü gelmesin: Birden fazla parça ve değişik ahşap türleri ile yapılan ahşap saatler, son derece etkileyici ve çarpıcı bir görüntü oluşturuyor.

Ahşap saat modelleri ve fiyatları

Diğer bir deyişle, ahşap saat modelleri dekorasyon değeri oldukça yüksek olan ürünler. Hangi odada kullanırsanız kullanın, o odanın havasını baştan aşağıya değiştirebiliyorlar. Dikkat çeken ürünler oldukları için, tek bir ahşap saat dahi koca bir duvarı süslemek için yeterli gelebiliyor. Ceviz, çam, gürgen – düzinelerce ahşap seçeneği var ve her biri çok farklı bir görüntü oluşturuyor. Yani sanılanın aksine, tek bir renk seçeneği ile sınırlı değilsiniz. Aynı şekilde, her bir ahşap saat kişiye özel bir ürün yerine geçiyor. Zira ahşap kesilirken oluşan damar ve desenler, her defasında bir öncekinden farklı oluyor. Dolayısıyla, her ahşap saat yalnızca “bir kez” üretiliyor.

Ahşap saat satın al

Eğer mevcut ahşap saat modelleri ilginizi çekmediyse, bir seçeneğiniz daha var: Tamamen kişiye özel bir tasarım yaptırmak. Ahşap kolay işlenebilen bir materyal ve usta ellerde istenen her türlü biçimi alabiliyor. Sevdiğiniz kişinin ismini yazdırabilir, ona özel bir sembol kullanabilir, kısacası siz nasıl istiyorsanız ahşap saati de o şekilde biçimlendirebilirsiniz. Elbette, tüm bunlar için usta eller ve benzersiz bir hüner gerekiyor. Kerem Sertaç Şekür atölyesi, onlarca yıldan bu yana hünerli elleri ile ahşaba şekil veriyor ve birbirinden güzel ahşap saat modelleri üretiyor. Web sitelerini ziyaret ederek, siz de hemen bugün sipariş verebilirsiniz. Detaylar İçin; http://www.keremsertacsekur.com/ahsap-saatler

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi