Reklam
Reklam

BÖCEK İLAÇLAMA

Modern hamam böcekleri 200 milyon yıl önce, primitif olanlar ise 300 milyon yıl önce karbonifer döneminde ortaya çıkmışlar.

BÖCEK İLAÇLAMA
BÖCEK İLAÇLAMA Bazkriz
Bu içerik 114 kez okundu.
Reklam

Modern hamam böcekleri 200 milyon yıl önce, primitif olanlar ise 300 milyon yıl önce karbonifer döneminde ortaya çıkmışlar. Çok kolay üreyen, radyasyona dahi dayanıklılığı olan hamam böcekleri, ülkemizde Amerikan, Alman, doğu oryantal hamam böcekleri olarak adlandırılır. Geçmişten bu yana beslenme alışkanlığı olan Çin gibi ülke insanlarının haricinde genelde iğrenilen, bakteri taşıyan bir böcek türüdür. Hamam böcekleri diğer böcek türlerine göre daha büyük, çeşitlerine göre rengi farklılaşan ve kolay kolay yok edilemeyen, insanların korkulu rüyasıdır.

Genellikle yaz mevsimlerini, nemli, kirli ortamları seven, karanlıklarda ortaya çıkan bu böcekler yumurtalarını bıraktıktan sonra baş edilmesi oldukça güç bir savaş ilan ederler. Evdeki tüm boşluklara girebilen, çatılarda, bahçelerde ev eşyalarının arasında, süpürgeliklerde, elektrik soketlerinin arkalarında uzunca bir süre saklanabilirler. Kanalizasyon boşluklarından faydalanan hamam böcekleri kolaylıkla çoğalarak tüm binayı istila edebilirler. Market raflarında yer alan böcek ilaçlamasıyla ilgili ürünlerin genel anlamda özellikle hamam böcekleri üzerinde çok etkili olduğu, tümüyle yok etmesi biraz hayalperestlik olur. Geçici çözüm olduğunu sonraki günlerde çevreye yayılan yavrulardan daha iyi anlaşılır.

Bu böceklerle mücadele etmenin en etkin yolu iyi bir böcek ilaçlama firmasıdır. Hızlı, garantili, kesin çözüm bulan böcek ilaçlama firmaları kullanacakları ilaçları hamam böceklerinin türlerine göre ve bulundukları alana göre seçerler. Böcek ilaçlama genelde üç bölüme ayrılır. Kokulu, kokusuz sıvılar, püskürtmeli, ve jel olarak. Jel böcek ilaçlama, geç etki eden öncesinde ve sonrasında herhangi bir hazırlığa gerek olmayan böcek ilaçlama türüdür. Jel böcek ilaçlama işleminden 15 gün sonra  böcekler tümüyle yok olurlar. Sıvı böcek ilaçlama ise öncesinde hazırlık gerektiren ve anlık etki eden özelliğe sahiptir.Profesyonel böcek ilaçlama firması özel olarak hazırlanan böcek ilaçlama işlemini böceklerin yuvalanabileceği her alana uygularlar.

https://www.pestexilaclama.com/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi