Reklam
Reklam

Gürcistan'ın En Meşhur Eğlence Merkezi

Gürcistan'ın En Meşhur Eğlence Merkezi

Gürcistan'ın En Meşhur Eğlence Merkezi
Gürcistan'ın En Meşhur Eğlence Merkezi reklam
Bu içerik 65 kez okundu.
Reklam

 

Gürcistan gerek eğlence merkezleri gerekse turistik mekanları ile ülkemizden birçok ziyaretçiyi kendine çekiyor. Ülkemizden Gürcistan'a geçişlerde vizelerin kaldırılması sebebiyle özellikle Batum ve Tiflis şehirleri cazibe merkezi haline gelmiştir. Buraları ziyaret eden turistler Batum'da yapılan şeyler (Things to do in Batumi) nelerdir Tiflis'te neler yapılır gibi soruların cevaplarını merak ediyor.

Playland Eğlence Merkezi

Gürcistan'ın Gildani bölgesinde yer alan Playland eğlence merkezi  her yıl yerli ve yabancı olmak üzere pek çok ziyaretçiye kapılarını aralıyor. Yerli halkın ve Tiflis ile Batum'u ziyaret eden turistlerin oldukça ilgisi çeken bu eğlence merkezi oyun parkları, geniş çarpışan araba pisti ve her yaşa hitap eden eğlence seçenekleri ile keyifli bir deneyim sunuyor. City Mall Gildani alışveriş merkezi içerisinde bulunan bu oyun parkı, aynı zamanda müşterilerine Vr teknolojisi deneyimi sunuyor.

Playland Eğlence Kartı Özellikleri

Eğer sizler de Tiflis'te yapılan şeyler(Things to do in Tiflis)    hakkında bilgi sahibi değilseniz, ilk olarak City Mall Gildani alışveriş merkezinde hizmet veren Playland Eğlence Merkezi'ni ziyaret edebilir, aileniz ve sevdiklerinizle eğlence dolu anlar yaşayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu eğlence merkezinde oynadıkça bedava oyun oynama fırsatı yakalamak için oyun merkezi yönetimi tarafından ziyaretçiler için sunulan Playland eğlence kartı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Playland eğlence kartı satı almak için eğlence merkezine başvurabilir, daha detaylı bilgi için http://www.metroplayland.ge/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.metroplayland.ge/en/

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi