Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_i37arbklkqtmmgcjn9laprs7i6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Fildişi Sahili Turistik Vize
Reklam
Reklam

Fildişi Sahili Turistik Vize

Afrika, her anlamda fantastik bir kıta olarak kabul ediliyor. Büyük ölçüde yabancısı olduğumuz bu kıtaya yapacağımız yolculuklar, bize büyük bir deneyim kazandırıyor.

Fildişi Sahili Turistik Vize
Fildişi Sahili Turistik Vize reklam
Bu içerik 319 kez okundu.
Reklam

 

Afrika, her anlamda fantastik bir kıta olarak kabul ediliyor. Büyük ölçüde yabancısı olduğumuz bu kıtaya yapacağımız yolculuklar, bize büyük bir deneyim kazandırıyor. Afrika'ya çoğunlukla ticari girişimlerden ziyade turistik motivasyonlarla gidiliyor. Batı Afrika'da yer alan Fildişi Sahili, özellikle son zamanlarda turizm potansiyeli ile dikkat çeken ülkelerden biri olmayı başardı. Turist olarak Fildişi Sahili'ne gitmek ve farklı kültürlere dokunmak isterseniz, merkezi Ankara'da bulunan Vize İşlem Merkezi'nin 10 yıllık deneyiminden, güçlü bağlantılarından, profesyonel ekibinden faydalanabilirsiniz.

Fildişi Sahili Turistik Vizesi Almak Zor mu?

Türkiye'den Fildişi Sahili'ne gitmek isteyen vatandaşların sorduğu ilk soru genellikle "Fildişi Sahili'ne vize almak zor mu?" şeklinde oluyor. Fildişi vize başvurusu esasen manuel olarak gerçekleşiyor. Bu nedenle vize talebinizi Ankara'da yer alan Fildişi Sahili Büyükelçiliği'ne şahsen yapmanız gerekiyor. Bu zorunluluk şehir dışında ikamet eden insanları zorladığı için çeşitli acentelere yetki verilmeye başlanmıştır. Firmamız Vize İşlem Merkezi, tam yetkiyle donatılan acentelerden birisi durumunda. Dolayısıyla turistik vize işlemlerinizi bizim aracılığımızla sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle iletişim kurmanız halinde ekibimiz size güncel evrak listesini detaylı olarak bildirecektir.

Fildişi Sahili Turistik Vizesi Ücretleri

Normalde şahsi olarak yapılan vize başvurularında vize harçları Büyükelçilik içinde nakit olarak ödenebiliyor. Şehir dışında olanların vize harçlarını ne şekilde ödemeleri gerektiğini kendileriyle detaylı olarak paylaşmaktayız. Bu arada Fildişi Sahili turistik vize ücreti yıllık olarak değişmektedir. En güncel turistik vize ücretleri için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda Büyükelçilik ödenen ücretleri ne yazık ki iade etmemektedir.

Fildişi Sahili Vizesi Başvuru Formu

Fildişi Sahili vize sürecinin en önemli aşaması evrakların eksiksiz olarak temin edilmesidir. Özellikle başvuru formunun sizden istenildiği gibi doldurulması, sürecin uzamadan sonuçlanmasını sağlayacaktır. Büyük harflerle, tükenmez kalemle doldurmanız gereken başvuru formunda 20 küsur soru bulunuyor. Başvuru formunu doldurup tarattıktan sonra size vereceğimiz e-mail adresine ulaştırmanız yeterli olacaktır. Başvuru formu Türkçe, İngilizce ve Fransızca olarak indirilebiliyor. En güncel başvuru formuna elçiliğin resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Zaten Vize İşlem Merkezi olarak doldurmanız gereken formu bizzat size temin etmekteyiz. Formda dolduracağınız bilgilerin, resmi bilgilerinizle uyumlu olması oldukça önemlidir. Olası bir küçük hata dahi süreci birkaç gün sekteye uzatmaktadır. Fildişi Sahili Büyükelçiliği çok özel durumlarda şahısları özel olarak mülakata çağırabilmektedir.

Fildişi Hakkında Genel Bilgiler

Fildişi Sahili bilhassa zengin yer altı kaynakları sayesinde Afrika kıtası içinde kendini ekonomik olarak toparlamış ülkelerden biri. Batı Afrika ülkesi, öte yandan kakao üretimi ile fark yaratmayı başarıyor. Milli parkları ve ülkeye adını veren fil sürüleriyle meşhur olan bu sempatik ülkenin başkenti Yamoussoukro olmasına rağmen en popüler şehir, liman kenti Abidjan'dır. Burada özel safari turlarına katılabilir, vahşi yaşamın bizzat tanığı olabilirsiniz. 24 milyon nüfusu olan Fildişi Sahili dünyanın en büyük bazilikasını ve milli parklarını bünyesinde barındırıyor.

Vize İşlem Merkezi
Şehit Adem Yavuz Sok. No:18/12 Kızılay-ANKARA
Tel: 0312 419 09 22

vize işlem merkezi fildişi sahili vizesi fildişi sahili vize fildişi sahili vize fildişi sahili vizesi vize işlem merkezi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi