Reklam
Reklam

Clinic Ephesus Sektörün Parlayan Yıldızı.

Cilt Bakım ve Leke tedavisi gibi konularda hizmet veren İzmir merkezli Clinic Ephesus yeni makineleri ile üyelerinin beğenisini kazandı.

Clinic Ephesus Sektörün Parlayan Yıldızı.
Clinic Ephesus Sektörün Parlayan Yıldızı. reklam
Bu içerik 72 kez okundu.
Reklam


2019 yılında Almanya ve Fransa’dan yeni makineler getirerek hizmet çeşitliliğini artıran Clinic Ephesus Uzman kadrosunu da güçlendirerek kalitesini sağlamlaştırdı. 
Lazer Epilasyonun yaz aylarında da sorunsuzca yapılmasını sağlayan Buz başlıklı lazer sayesinde her mevsim leke bırakmadan ve acı hissi olmadan Lazer epilasyon yapılması mümkün oluyor. 
Tüm vücut Epilasyonu, Yüz epilasyonu, Sakal bıyık epilasyonu gibi konularda deneyimli kadrosu ile hizmet veren Clinic Ephesus; Dolgu Botox, PRP, Cilt Leke tedavisi ve Kalıcı Dövme Silme konularında da hizmet vermekte. 
Clinic Ephesus Lazer Epilasyon cihazları arasında : Diode Lazer, Alexandrite Lazer ve Buz Başlıklı Lazer bulunmakta. 
Buz Lazer epilasyonun en önemli avantajı her mevsimde uygulanabilmesi.  
Kullandığı lazer dalga boyu yaz aylarında bronz tenlere de epilasyon yapılabilmesine imkan tanımakta.  
Buz Lazer epilasyon seansından 1 hafta önce ve 1 hafta sonra aktif güneşe çıkmamak yeterli. Lazer epilasyonda kullanılan bazı dalga boyları bronz tene uygulanamaz, güneşlendikten sonra minimum 1 ay beklemek gerekir. Bu nedenle yaz aylarına denk gelen lazer epilasyon seansları hep sorun olmaktaydı. Buz Lazer ile bu sorun ortadan kalkmıştır.  
Buz Lazer tekniği ile cilde zarar vermeden kıl köklerini etkin bir şekilde tahrip ediyor. Bu kademeli ısıtma tekniği cildi koruduğundan koyu renk ciltlerde ve bronz tende de güvenle uygulanabiliyor.  Dört mevsim güvenli epilasyon artık Buz Lazer ile mümkün. 
Hem bakımlı kadınların hem erkeklerin tercihi olan Lazer epilasyon uygulamaları öncesinde Clinic Ephesus da kişiye özel cilt analizi ve randevu programı oluşturuluyor, haftanın her günü hizmet verilmesi sebebiyle çalışan kişilerin zaman ayırması mümkün oluyor. 
Clinic Ephesus Lazer Epilasyon Çeşitleri arasında : Tüm Vücut Epilasyonu, Sırt Epilasyonu, Bacak Epilasyonu, Genital Bölge Epilasyonu ve Sakal bıyık epilasyonu bulunuyor. 
 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi