Reklam
Reklam

Güncel Espor Haberleri

Özellikle gençlerin ilgisini çeken espor, transfer dönemleriyle oldukça ses getiren bir konuma ulaşmıştır. Bunlardan bazı güncel espor haberleri şunlardır:

Güncel Espor Haberleri
Güncel Espor Haberleri Bazkriz
Bu içerik 290 kez okundu.
Reklam

Özellikle gençlerin ilgisini çeken espor, transfer dönemleriyle oldukça ses getiren bir konuma ulaşmıştır.

 Bunlardan bazı güncel espor haberleri şunlardır:

TYLOO Takımı Yenileniyor

 TYLOO takımı, iki yeni transfer yaptı. Ekip, son zamanlarındaki kötü performanslarından dolayı takımda bazı değişiklikler yapmaya karar verdi. ViCi takımının kadrosunda bulunan WingHei "Freeman" Cheung ile anlaşma sağlandı. Ayrıca, gelecek vaad eden AWP oyuncusu Zhenghao "Danking" Lv takıma katıldı. TYLOO takımından henüz bir oyuncu ayrılmadı.

PUBG Erangel Haritası Güncelleniyor

 Daha önce de çeşitli güncellemeler yapılan bu harita yeni güncellemelerle daha zevkli olacak gibi duruyor. Haritadaki eşyaların dengelenmesi ve ganimet sisteminde küçük bir değişiklik yapılmıştı. Yeni yapılacak olan güncellemede ise Erangel haritasının daha gerçekçi ve güzel bir manzaraya sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca, haritaya yeni bölgeler eklenecek ve mavi alan güncellenecek. Bu güncellemeler her zaman olduğu gibi önce test sunucularında gerçekleşecek. Böylece oyuncular, güncellenmiş olan haritayı deneme fırsatına bir daha erişmiş olacaklar. Oyuncuların güncellenmiş olan haritayı oynamalarından sonraki geri dönüşleri oyunun gelişmesi açısından oldukça önemli. Oyunu test eden oyuncuların geri dönüşleri doğrultusunda düzenleme yapıldıktan sonra, harita test aşamasından çıkmış olacaktır.

"Qiyana" Geliyor

 Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan League of Legends kendini geliştirerek ve yenilenerek, oyuncuları şaşırtmaya ve heyecanlandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni şampiyon olan "Qiyana" tanıtıldı. Yeni şampiyonun sözlerine göre, dünya ona itaat ediyormuş. Ormanları büyüttüğünü, dağlara şekil verdiğini, nehirlere emrettiğini de söylüyor Qiyana. Bakalım League of Legends oyuncuları bu şampiyonu sevecekler mi? YouTube'da şampiyon tanıtımı da mevcut.

İrelia Değişiyor

 Lig farketmeden, agresif üst koridor oyuncularının en çok tercih ettiği şampiyonlardan birisi olan İrelia, küçük bir değişikliğe uğrayacak. Hasar veren ve rakibi sersemletmeye yarayan "E" yeteneği, range'i azaltılıp hasarı arttırılacak. Menzili 850'den 775'e düşürülecek olan bu yetenek, ilk seviyesinde 70 hasar yerine 110 hasar verecek. Ayrıca bekleme süresinde de bir düşüş söz konusu. İlk seviyesinde 18 saniye olan bekleme süresi, 16,5 saniye olarak değiştirilecek. Dolayısıyla bu yetenek, menzili azalmış olmasına rağmen güçlenecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi