Reklam
Reklam

istanbul İlaçlama Sektöründe Öncü ilaçlama.com.tr

istanbul İlaçlama Sektöründe Öncü ilaçlama.com.tr

istanbul İlaçlama Sektöründe Öncü ilaçlama.com.tr
istanbul İlaçlama Sektöründe Öncü ilaçlama.com.tr reklam
Bu içerik 65 kez okundu.
Reklam

 

İstanbul ilaçlama denilince ilk akla gelen isim olan ilaçlama.com.tr 20  yıldır İstanbul’un tüm ilçelerine kesintisiz hizmet sunuyor... Tahta kurusu ilaçlama, pire, bit, hamam böceği, güve, kelebek, toz akarı gibi pek çok alanda ilaçlama yapan firma eğitimli ve deneyimli bir  kadroya sahip... 500’ün üzerinde müşteriye sahip olan firmanın Sağlık Bakanlığı onayı bulunuyor... İlaçlama.com.tr hizmet verdiği alanlar arasında konut, site, apartman, ticari alanlar, bahçe bulunuyor.

Tahta Kurusu İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Firmanın mekana göre değişen yöntemleri mevcut. Ev ilaçlama için, jel ile ilaçlama, çevre ilaçlama için, kokulu ilaçlama yöntemleri kullanılırken, apartman ilaçlama söz konusu olduğunda bu tekniklerden bazıları kullanılır. Kokusuz ilaçlamalar daha çok dairelerin içlerinde meydana gelen, az miktarda böceklenmeler için kullanılır.Böylece uzun süre dairelerin boş bırakılma durumu ortadan kalkar... Site, apartman ibi büyük alanlarda ise farklı ürünlerle ilaçlama yapılır... Özel ilaçlama yapılan böcekler arasında; pire,tahta kurusu, kene ve  bit türleri bulunuyor. Tahta kurusu ilaçlama dendiğinde diğer haşerelere kıyasla çok daha dayanıklı olan pire ve tahtakurusu böceklerine jel uygulama yöntemi ilaçlama.com.tr tarafından uygulanır. Kan ile beslenme şekline sahip bu haşereler ile mücadele edilirken özellikle bulundukları tüm alanlara özel uygulama yapılır. Jel ilaç uygulama aynı zamanda gıda alanları ve medikal sahalarda kimyasal kalıntı riskini minimize etmek açısından Sağlık Bakanlığı tarafından tercih edilen bir yöntemdir.

İlaçlama.com.tr İlaçlama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Tahta kurusu ilaçlama ve diğer ilaçlama işlemleri yaklaşık 20 dakika sürüyor. İlaçlama sonrası mekan 4 saat boşaltılıyor ve tekrar kullanılmadan önce 2 saat boyunca havalandırılıyor. İlaçlama yapılan bölge ve yüzeyler nemli bir bezle siliniyor. Eğitimli bir yönetim ve hizmet kadrosuna sahip olan ilaçlama.com.tr İstanbul ilaçlama olarak tüm ilçelere hızlı hizmet sunar. Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki tüm ilçelere hizmet veriyor. Konut, site, apartman, ticari alanlar, bahçe gibi pek çok alanda ilaçlama yapan firma Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye zarar vermeyen ürünler kullanıyor.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi