Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_5cdg12c905ssbomrmefvjvfkh3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Türk Telekom Kullananlara Özel
Reklam
Reklam

Türk Telekom Kullananlara Özel

Türk Telekom kullanıcısı her geçen gün internetim fazlalaşması ile oldukça

Türk Telekom Kullananlara Özel
Türk Telekom Kullananlara Özel dogu
Bu içerik 208 kez okundu.
Reklam

Türk Telekom kullanıcısı her geçen gün internetim fazlalaşması ile oldukça çoğalmaktadır. Türkiye’nin en fazla tercih edilen markaları arasında yer alan Türk Telekom 2019 yılında internet konusunda kendini oldukça geliştirmiştir. TürkTelekom kullananlara özel birçok bedava internet kampanyaları, uygulamaları ve paketleri bulunuyor. Mesela, Silsüpür kampanyası, Kullanım şartlarını ve özelliklerine göre kampanyaların farklılaşması mümkündür. Bu nedenle TürkTelekom kullananlara özel birçok kampanya ve hediyeler Türk Telekom tarafından sağlanmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom müşteri hizmetleri çok geniş çapta müşterilerine hizmet vermektedir. Şöyleki internet konusunda ve Türk Telekom hat sahibi müşterilerine özel olarak birçok hizmet vermektedir. Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 500 ve 444 1 500 numaralarıdır. Bu numaralardan yedi gün 24 saat boyunca istediğiniz konuda müşteri hizmetlerine bağlana bilir ve yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesapları şikayet ya da istek yapabileceğimiz platformlardan birkaçıdır.

Türk Telekom Bedava İnternet

İnternet konusunda çığır açan Türk Telekom bedava internetkonusunda da kendini oldukça geliştirerek müşterilerin ilgisini çekmektedir. Türk Telekom bedavainternet olarak sunmuş olduğu birçok hizmet vardır. Kullanıcıların uzun süreli müşteri olması ya da Türk Telekom’un belirli müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleri Türk Telekom bedava internet kolaylığıyla elde edebilirsiniz. Bu kampanyaları ve duyuruları ise Zeoco sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi