Reklam
Reklam

Sağlıklı bal

Sağlıklı bal

Sağlıklı bal
Sağlıklı bal reklam
Bu içerik 98 kez okundu.
Reklam

 

Bal insan sağlığı için oldukça önemlidir ve önemi uzun yıllardır bilinen bir gerçektir. Bal insanların bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıkların önlenmesi hususunda en etkili ve en güvenli besindir. Günümüzde bal üretimi ve satışı yapan pek çok firma vardır. Ancak burada önemli olan nokta satılan balların organik bal olması ve insan sağlığını tehdit etmemesidir. Firma dört kuşaktır deden toruna balcılık yapan güvenilir bir firmadır. Firmanın ilk bal üretim yıllarında ballar oyulmuş kütüklerde yada ağaç kovuklarında üretilirdi. Ancak zaman ve teknolojik gelişmeler sayesinde firma kendini geliştirerek daha modern yöntemler ile doğal bal üretimi yapmaya devam etmiştir.

Çiçek balı üretimi

Çiçek balı üretimi olarak oldukça zor ancak damakta bıraktığı tat olarak hem hafif hem de lezzetli bir üründür. Firmanın üretim tesisi Erzurum Övenler yaylasında olup 2000 rakımı ile oldukça zor ve az bulunan endemik bitkilerin olduğu bir bölgedir. Dolayısı ile insanlara şifa dağıtan firmanın ballarının içeriğinde yabani otlar ve kır çiçekleri bulunur. Firmanın üretimini yaptığı ballar birinci sınıf çiçek balı olup içerisinde glikoz şurubu gibi kimyasal ürünler bulunmaz. Firmada üretilen ballar Istanbul Teknik Üniversitesi teknokent laboratuvarda analiz edilerek doğallığı kanıtlanır. Böylece firmanın ballarını alan kişiler yüzde yüz organik yayla balı tüketmiş olurlar.

Firmada üretilen balların özelliği

Piyasada çok uygun fiyatlara bal bulunur. Ancak bu balların içeriğine dair tüketicilere her hangi bir belge sunulmaz ve tüketici tamamen şeker içerikli ürünler tüketir. Oysa firma her sezon tap taze yayla balları üretir. Üretilen ballara kimyasal işlemler uygulanmaz ve doğal içeriklidir. Her sene sınırlı sayıda süzülen ballar kovanlardan çıktığı şekilde müşterilere ulaştırılır. Yüksek prolin değeri içeren firmanın balları Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiş olup Tarım Bakanlığı tarafından denetlenir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Firmadan bal sipariş edebilmek için https://www.buyukdedeminballari.com sitesine girerek online sipariş oluşturabilirsiniz yada siteden mobil telefonlara ulaşarak Whatsapp’tan da sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun yanında firmadan sipariş edilen ballar ücretsiz kargo ile sizlere iletilir. Firmanın ürettiği balları serin ve kuru yerde muhafaza ederek uzun süre güvenle tüketebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi