Reklam
Reklam

Hasan Kaçan'dan Athena Gökhan'a efsane cevap

Senarist - Oyuncu Hasan Kaçan sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan düşmanlığı yapan şarkıcılara ders vermeye devam ediyor.

Hasan Kaçan'dan Athena Gökhan'a efsane cevap
Hasan Kaçan'dan Athena Gökhan'a efsane cevap Admin
Bu içerik 95 kez okundu.
Reklam


Ünlü sanatçı Hasan Kaçan sosyal medya hesabından şarkıcı Athena Gökhan olarak bilinen Gökhan Özoğuz'a efsane bir cevap verdi. 

 

Bir kısım şarkıcı ve oyuncuların Cumhurbaşkanı Erdoğan nefreti üzerinden yaptıkları Ekrem İmamoğlu güzellemeleri artık bilinen bir gerçek. Gökhan Özoğuz da bunu her fırsatta dile getiren şarkıcılardan. Özoğuz bugün sosyal medya hesabından şu  mesajı paylaştı.

İMAMOĞLU GÜZELLEMESİ

"Herkesin meşrebi vardır ,farklıdır. Bundan önce hep bir eksik hep bir fazla derken ,Benim meşrebime birebir uyan ilk siyasi şahsiyet Ekrem İmamoğlu oldu! Samimiyet çok güçlüdür!Görevinde başarılar. Ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim."

"SANATÇI SADECE ERDOĞAN'A MUHALİFTİR DEYİN KURTULUN"

 

Bu paylaşım üzerine ünlü sanatçı Hasan Kaçan şu cevabı vererek gerçek düşüncelerini yüzüne vurdu: 

"Gökhancım, Din kardeşi olmamız aynı siyasi görüşte olmamızı gerektirmez. "Meşrebim" dediğin görüşün, din kardeşlerine yaptığı zulümleri de bilemeyebilirsin. Ama artık şu "Sanatçı muhaliftir" palavrasını bırakın. "Sanatçı Erdoğan'a muhaliftir." deyin. Siz de rahat edin biz de." 
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi